ČSOB poisťovňa zľavový kód 6%

ČSOB poisťovňa zľavový kód 6%

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Hľadáte cenovo výhodné a fér poistenie? Využite zľavy ČSOB poisťovňa, ktorá ponúka výhodné cestovné poistenie, životné poistenie, úrazové poistenie, poistenie auta, poistenie majetku, poistenie zodpovednosti a mnoho ďalšieho. Majte pod kontrolou svoj majetok, zdravie a zdravie druhých. Využite zľavy a zľavové kódy na ČSOB poisťovňa a ušetrite na poistnom.

Zľavový kód 6%

Platí na akýkoľvek produkt ČSOB

   Platí len do 31.12.2023

Povinné zmluvné poistenie

Výhodné poistenie vášho auta

   Platí min. do 29.5.2023

Cestovné poistenie výhodne

Uzavrite Cestovné poistenie v ČSOB a ušetrite

   Platí min. do 29.5.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na ČSOB poisťovňa!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

O firme ČSOB poisťovňa

Táto poisťovňa patrí do európskej finančnej skupiny KBC, stará sa už o viac ako 1 milión klientov a radí sa tak medzi najväčšie, ale aj najlepšie poisťovne v Slovenskej republike. Ponúka pre svojich klientov naozaj širokú škálu poistenia vozidiel, majetku, zodpovednosti, úrazového a životného poistenia, cestovného poistenia či firemného poistenia.

Povinné zmluvné poistenie u ČSOB

ČSOB ponúka vodičom nadštandardné podmienky. V rámci poistky si môžete dojednať 7 000 000 € pojistenie za škodu na zdraví a 7 000 000 € za škodu na veci a ušlý zisk. Ďalej ponúka poisťovňa asistenčné služby pre prípad nehody aj poruchy vozidla v SR i zahraničí, možnosť pripoistenia proti stretu so zverou, krádeži vozidla pri pripoistení skiel a pri použití zľavového kódu navyše ušetríte ešte viac!

Ako kontaktovať ČSOB?

Pre kontaktovanie ČSOB poisťovni využite nasledujúcich spôsobov:

ČSOB poisťovňa v Česku

Zľavové akcie na ČSOB poisťovňa sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky ČSOB poisťovňa zľavy na PromoKupon.cz.