Temu zľavový kód 20 €

Temu zľavový kód 20 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Použite zľavový kód na Temu a využite ponuky na módu, doplnky, drobnú elektroniku a domáce potreby. Čínsky e-shop Temu vyniká ultra výhodnými ponukami a pohodlným nakupovaním v aplikácii. Obľúbili si ho už mnohí Slováci a možno ho zaradiť medzi e-shopy Aliexpress alebo Wish.

Ak chcete využiť kupón na prvú objednávku, poponáhľajte sa. Zľava je 30 %, ale záleží na tom, kedy objednávku od registrácie uskutočníte. Ak objednáte do 1 hodiny od registrácie, maximálna zľava je 20 €, ale potom už len 10 €. Ak zadáte objednávku po 24 hodinách od registrácie, na zľavu už nemáte nárok.

Zľavový kód 20 €

Kupón na 30% je max. do výšky 20 € pri uplatnení do 1 hod. alebo 10 € do 24 hod.

   Platí min. do 25.2.2024

Balíček kupónov do 100 €

Stačí sa zaregistrovať do aplikácie cez tento odkaz.

   Platí min. do 25.2.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Temu!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako môžem uplatniť zľavový kód v Temu?

Použitie zľavového kódu na tejto stránke je veľmi jednoduché. Na stránke nákupného košíka nájdete políčko na zadanie zľavového kódu. Zadajte zľavový kód do poľa a kliknite na tlačidlo "Uplatniť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť na náš odkaz a zľava sa uplatní automaticky. Nezabudnite, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a možno ich použiť len na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky na uplatnenie zľavy.

temu-zlava O Temu

Spoločnosť Temu, ktorá je výtvorom čínskeho giganta v oblasti elektronického obchodovania PDD Holdings, rýchlo zmenila pravidlá hry v oblasti online obchodovania a ponúka zákazníkom výrazne zľavnený tovar priamo z Číny. Tento článok sa zameriava na históriu, globálnu expanziu a osobitý obchodný model, ktorý spoločnosť Temu vyniesol na vrchol scény elektronického obchodu.Temu je dcérskou spoločnosťou PDD Holdings, materskej spoločnosti známej čínskej platformy pre online obchodovanie Pinduoduo.

Spoločnosť PDD Holdings, registrovaná na Kajmanských ostrovoch, presunula svoje sídlo zo Šanghaja do Dublinu v roku 2023. Platforma Temu sa prvýkrát objavila v Spojených štátoch v septembri 2022 a rýchlo získala titul najsťahovanejšej aplikácie v krajine. S cieľom rozšíriť svoj medzinárodný dosah spustila Temu vo februári 2023 v Kanade, pričom ju sprevádzala prominentná reklama počas Super Bowlu. Nasledujúce mesiace priniesli expanziu do Austrálie, na Nový Zéland, do Francúzska, Nemecka, Talianska a Spojených štátov.

Prečo nakupovať na Temu?

Ak chcete nakupovať výrobky za najnižšiu možnú cenu, potom je Temu tou najlepšou voľbou. Napriek týmto cenám sú výrobky často solídnej kvality, čo si môžete overiť prostredníctvom recenzií zákazníkov, ktorých nájdete pri obľúbenejších produktoch aj niekoľko tisíc. Ak teda chcete nakupovať napríklad oblečenie alebo elektroniku za skvelú cenu, určite odporúčame Temu vyskúšať. Dostupné zľavové kódy pri nákupe vám pomôžu získať ešte lepšiu cenu.

Temu v zahraničí

Zľavové akcie na Temu sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Temu zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Temu v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii oblečenie? Pozrite sa tiež na zľavy do Answear, kde vás čaká finálny výpredaj so zľavami až 60%. Zľavy máme aj do Lelosi alebo Sinsay.