Darčeky na poslednú chvíľu 2024

Nestíhate kúpiť darček? Tu nájdete inšpiráciu, aké darčeky kúpiť na poslednú chvíľu

Kuriér nestihol doviezť darček? Nechávate darčeky na poslednú chvíľu? Tu nájdete pár tipov, čo kúpiť.

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Darčekové poukazy

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky a e-kupóny

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Štedrý deň klope na dvere? A vy nemáte stále všetky darčeky? Pokiaľ už kuriér nestíha alebo už je Štedrý deň, nezúfajte! Máte stále možnosť dokúpiť darčeky a to vo forme darčekových poukazov alebo priamo zo Slevomatu. Tu je zoznam toho najzaujímavejšieho.

Adrenalínové zážitky

Máte partnera dobrodruha? Alebo hľadáte nevšedný zážitok? Skúste adrenalínové zážitky na Adrop! Darčekový sprievodca vám poradí, aký darček máte kúpiť. Nájdete tu jazdu v luxusnom športovom aute, let balónom, vyskúšať letecký simulátor, stať sa pilotom lietadla na skúšku, odstreľovačská kurz a mnoho ďalšieho. K tomu môžete využiť zľavový kód 4 €.

Dovolenka snov

Pozrite na darčekové poukazy Pelikáne. Chcete už konečne vypadnúť zo všednej nudy a zažiť poriadnu exotiku? Pelikán ponúka naozaj zaujímavé letenky a zájazdy do zahraničia za exotikou. Čo tak navštíviť Srí Lanku, Karibik, Bali alebo Maroko? Ceny začínajú už od 159 € Pelikán. Zoberte svojho miláčika na cestu okolo sveta.

Oblečenie a kozmetika

Darčeky od Zootu alebo ďalších módnych e-shopov môžete nadeliť aj v podobe darčekových poukazov. Tu už snáď nejde ani uraziť nikoho nevhodným darčekom. A keby sa len predsa podarilo, väčšina predajcov ponúka možnosť vrátenia oblečenie a to až do konca januára!

Hľadáte poukaz na kozmetiku? Notino ponúka každoročne zľavové poukazy v hodnote až 50 €. Pokiaľ nakupujete elektronické poukazy 24. 12. môžete natrafiť na zľavový kód v hodnote až 10%. Kozmetiku najviac ocenia dámy. Nestrácajte čas výberom parfémov a zložité kozmetiky, ktoré my rovnako chlapi nerozumieme. Radšej ju kúpte darčekový poukaz a nech si sama vyberie čo sa ju najviac páči.

Poukaz na elektroniku

Alza a ďalšie e-shopy ponúkajú poukazy a to v hodnote až 150 € a viac. Chcete potešiť syna, dedka, dcéru alebo manželku? Proste im venujte darčekový poukaz od Alza alebo ďalších predajcov elektroniky a nech si kúpi čo chcú. Trebárs novú TV, set-top box, AirPods Pro, Macbook alebo nový iPhone? Ponuka je naozaj široká. Ďalej môžete nakupovať elektroniku od Kasa alebo Mall.

A čo viac si priať, veľa e-shopov ponúka na darčekové poukazy so zľavou až 10% práve 24. 12. :)