INVIA zľava 60% a lastminute zájazdy

INVIA zľava 60% a lastminute zájazdy

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite akcie a zľavové kódy na zájazdy INVIA. Nakupujte na Invia Last Minute zájazdy a ušetrite svoje peniaze. Invia ponúka letnú dovolenku pri mori, tak i zimnú lyžovačku v Alpách. Je to najväčší český predajca zájazdov, ktorý garantuje zľavy a najnižšie ceny. Zájazdy si môžete vyberať z viac ako 300 cestovných kancelárií z Česka, Slovenska i Nemecka.

Last minute zľava až 65%

Neskutočne nízke ceny zájazdov Last Minute

  Platí min. do 5.8.2020

First Minute zľavy až 50%

Nakupujte vo First Minute v zľave

  Platí min. do 5.8.2020

Léto 2020 u more od 78 €

Dovolenky pri mori za tie najnižšie ceny

  Platí min. do 5.8.2020

Exotika od 315 €

Cestujte okolo sveta do exotiky za najvýhodnejšie ceny

  Platí min. do 5.8.2020

Seniorská zľava až 20%

Tie najlepšie ceny pre seniorov

  Platí min. do 5.8.2020

Dieťa zadarmo

Cestujte s deťmi zadarmo

  Platí min. do 5.8.2020

Novomanželská zľava

Ste čerství novomanželia? Využite zľavu na vašej dovolenku

  Platí min. do 5.8.2020

Eurovíkendy 2019/2020

Po Európe a za lacné ceny

  Platí min. do 5.8.2020

Lacné letenky

Nakupujte letenky za akčné ceny

  Platí min. do 5.8.2020

Skupinové letenky

Využite akčné ponuky skupinových leteniek, za ktoré ušetríte

  Platí min. do 5.8.2020

Všetky zľavy

Všetky zľavy Invia na jednom mieste

  Platí min. do 5.8.2020

Skupinové zájazdy

Cestujete v skupine? Tieto ceny naozaj oceníte.

  Platí min. do 5.8.2020

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Invia!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Uplatnenie INVIA zľavového kupónu

Ak chcete uplatniť zľavový kupón na Invia, stačí pri nákupe zájazdu posunúť stránku nadol. Ďalej u celkovej ceny zájazdu nájdete pod tým to textom "Uplatniť darčekový certifikát. Na ten kliknite a otvorí sa textové pole, do ktorého vložíte Váš zľavový kupón. Následne kliknite na" Uplatniť darčekový certifikát "a zľavový kód je uplatnený.

Obrázek portálu Invia.cz, kde můžete uplatnit slevy

Zaujímavosti o cestovné agentúre Invia.cz

Invia.cz je jedna z najväčších internetových cestovných agentúr v Česku. Ponúka zájazdy od viac ako 300 cestovných kancelárií. Zájazdy od cestovných kanceláriách sú vo všetkých prípadoch preverené a poistené. Invia ponúka všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporadúva. Môžete tak cestovať so zľavou na Invii prostredníctvom cestovných kancelárií ako ČEDOK, Alexandria, Firo tour a a mnoho ďalších. Invia má svoje zastúpenie v Českej republike, slovenskému, Poľsku a Maďarsku. Invia na trhu pôsobí už od roku 2000 a 98% ich zákazníkov hlási spokojnosť.

V portfóliu cestovné agentúry môžete využiť zľavových kupónov. Zo širokej ponuky zájazdov si každý vyberie. Vyberajte z pobytových alebo športových zájazdov, lyžiarske zájazdy, Eurovíkendy a ďalšie. Využite výhodné ceny first minute a last minute zájazdov, kde môžete ušetriť. Invia ponúka možnosť zakúpiť aj letenky. V prípade, že ste starší môžete využiť veľmi obľúbené zájazdy pre seniorov. Najvyšší čas si zakúpiť zájazd a užiť si zaslúženej dovolenky.

Čo si na dovolenku ešte zbaliť?

Určite nezabudnite na cestovné poistenie. Ak si objednávate zájazd bez dopravy, môžete sa tam dopraviť treba Flixbusem. Vo väčších mestách sa na lacnú prepravu hodí alternatívne taxislužba Bolt, na ktorú môžete využiť promokód. Veľakrát je to výhodnejšie než si požičiavať auto alebo študovať podmienky miestneho MHD. Ale hlavne si nezabudnite zbaliť dobrú náladu. :-)

Buďte strojcom svojej dovolenky vďaka Cestomix

Poznáte Multicity na Pelikáne alebo Kiwi, ale o Cestomix na Invii ste nepočuli? Teraz revolúcia v cestovaní dorazila aj tu! Namixujte si svoju dovolenku flexibilne, podľa vašich predstáv a za výhodné ceny. Naskladajte si ľubovoľné rokmi a hotely. Buďte strojcom svojej dovolenky. Cestujte do Egypta, po Európe alebo vo svete.

Kombinujte rokmi a hotely chytro a čo najlacnejšie! S touto službou je spokojných viac ako 400 000 zákazníkov. Na výber máte z 200 00 hotelov a letenky môžete nakupovať u viac ako 550 leteckých spoločností. Získajte tiež poukaz na cestovné poistenie.

Invia v zahraničí

Zľavové akcie na Invia sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Invia zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu.