INVIA Last Minute zájazdy od 135 €

INVIA Last Minute zájazdy od 135 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite akcie a zľavové kódy na zájazdy INVIA. Nakupujte na Invia last minute zájazdy a ušetrite svoje peniaze. Invia ponúka letnú dovolenku pri mori, tak aj zimnú lyžovačku v Alpách. Je to najväčší slovenský predajca zájazdov, ktorý garantuje zľavy a najnižšie ceny. Zájazdy si môžete vyberať z viac ako 300 cestovných kancelárií z Česka, Slovenska i Nemecka.

Last Minute od 135 €

Neskutočne nízke ceny zájazdov Last Minute

   Platí min. do 28.9.2023

Turecko už od 184 €

Skvelá voľba pre milovníkov mora i pamiatok

   Platí min. do 28.9.2023

Egypt od 383 €

Vydajte sa do zeme dávnych faraónov

   Platí min. do 28.9.2023

Grécko od 443 €

Parádna cena za celý zájazd vrátane letenky

   Platí min. do 28.9.2023

First Minute od 409 €

Zaplaťte si dovolenku s dostatočným predstihom

   Platí min. do 28.9.2023

Exotika od 237 €

Cestujte do exotických destinácií za tie najlepšie ceny

   Platí min. do 28.9.2023

Eurovíkendy výhodne

Po Európe autobusom aj letecky za lacné ceny

   Platí min. do 28.9.2023

Lacné letenky

Nakupujte letenky za akčné ceny

   Platí min. do 28.9.2023

Darčekové poukážky

Darujte svojim blízkým dovolenku ako darček

   Platí min. do 28.9.2023

Cestovné poistenie výhodne

Dojednajte si k zájazdu rovno aj cestovné poistenie

   Platí min. do 28.9.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Invia!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód Invia?

Pokiaľ chcete uplaniť zľavový kód či darčekový poukaz na váš zájazd, v košíku najskôr vyplňte všetky požadované údaje o vašej osobe. Potom v treťom kroku objednávky zadajte kód do príslušného textového poľa a stlačte tlačidlo "Uplatniť".

Zaujímavosti o cestovné agentúre Invia.cz

Invia.sk je jedna z najväčších internetových cestovných agentúr na Slovensku. Ponúka zájazdy od viac ako 300 cestovných kancelárií. Zájazdy od cestovných kanceláriách sú vo všetkých prípadoch preverené a poistené. Invia ponúka všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd organizuje. Môžete tak cestovať so zľavou na Invii prostredníctvom cestovných kancelárií ako ČEDOK, Alexandria, Firo tour a mnoho ďalších. Invia má svoje zastúpenie v Slovensku, Českej republike, Poľsku a Maďarsku. Invia na trhu pôsobí už od roku 2000 a 98% ich zákazníkov hlási spokojnosť.

V portfóliu cestovné agentúry môžete využiť zľavových kupónov. Zo širokej ponuky zájazdov si každý vyberie. Vyberajte z pobytových alebo športových zájazdov, lyžiarske zájazdy, Eurovíkendy a ďalšie. Využite výhodné ceny first minute a last minute zájazdov, kde môžete ušetriť. Invia ponúka možnosť zakúpiť aj letenky. V prípade, že ste starší, môžete využiť veľmi obľúbené zájazdy pre seniorov. Najvyšší čas si zakúpiť zájazd a užiť si zaslúženej dovolenky.

Čo si na dovolenku ešte zbaliť?

Určite nezabudnite na cestovné poistenie. Ak si objednávate zájazd bez dopravy, môžete sa tam dopraviť treba Flixbusom. Vo väčších mestách sa na lacnú prepravu hodí alternatívne taxislužba Bolt, na ktorú môžete využiť promokód. Veľakrát je to výhodnejšie než si požičiavať auto alebo študovať podmienky miestneho MHD. Ale hlavne si nezabudnite zbaliť dobrú náladu :-)

Ako kúpiť dovolenku čo najvýhodnejšie?

Pokiaľ sa chystáte cestovať k moru či kamkoľvek inam do zahraničia, dôležité je kúpiť letenku (alebo rovno celý zájazd) v správny čas. Invia ponúka výhodné ponuky first minute zájazdov, kedy si dovolenku zaplatíte napríklad v januári alebo februári a pobyt prebehne až v lete. Máte tak istotu dovolenky už dlhú dobu dopredu a navyše ušetríte nemalé peniaze.

Pokiaľ nemáte konkrétny plán a radi sa rozhodujete na poslednú chvíľu, opačným variantom je si kúpiť last minute zájazd. Stačí byť len pripravení sa za pár dní zbaliť a vyraziť k moru a môžete si týmto spôsobom užiť dovolenku oveľa lacnejšie. Last minute zájazdy patria k tým najlacnejším, preto pokiaľ chcete ušetriť čo najviac, odporúčame vám ich vyskúšať.

Invia v zahraničí

Zľavové akcie na Invia sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Invia zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu.