Bolt promo kód 5 €

Bolt promo kód 5 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Zadajte do Bolt (predtým Taxify) promo kód BOROVQ9 a môžete získať jazdu zadarmo. Bolt je mobilné aplikácie, s ktorou si zavoláte taxík rovnako jednoducho ako Uber. Pomocou tejto špeciálnej akcie získajte zľavu na prvú jazdu. S týmto kupónom sa teda dostanete po Bratislave lacněji. Ak by cena za jazdu bola vyššia, tak zaplatíte len rozdiel navyše. Taxify funguje zatiaľ v Bratislave, ale rozširuje sa aj do ďalších miest.

Promo kód na 5 €

Využite Bolt promo kód a získajte zľavu na prvú jazdu

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Bolt!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako funguje Bolt?

Jednoduché ako facka. Bolt sa používa rovnako ako pôvodný Taxify. Najprv si vyberiete vozidlo, ktoré vám vyhovuje cenou a komfortom, potom zvolíte vašu polohu a objednáte si odvoz. Potom už len sledovať vodiča na mape, ktorý k vám dorazí. Vodiča môžete ohodnotiť a za cestu zaplatiť automaticky priamo v aplikácii. Spätnú väzbu môžete využiť aj pri výbere vodiča.

Ak plánujete firemné cestu, stačí v aplikácii stlačiť jedno tlačidlo a prepnete jazdu na firmu! Jednoduchšie to už byť nemôže. Platiť môžete ako cash tak aj platobnou kartou. Bolt funguje zatiaľ v Prahe, ale rozširuje sa aj do ďalších miest.

Ako uplatniť zľavový kód?

Je nutné si stiahnuť mobilnú aplikáciu. Po otvorení Bolt musíte kliknúť vľavo hore na ikonu vášho profilu. Potom sa vám otvorí rozbaľovacie menu, kde nájdete záložku "Promo kód", na ktorý kliknete. Následne sa vám otvorí posledné okno, v ktorom vypíšete váš zľavový kód a uplatníte.

Bolt v zahraničí

Zľavové akcie na Bolt sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Bolt zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Bolt v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii doprava? Pozrite sa tiež na zľavy do HoppyGo, kde vás čaká zľavový kód 12 €. Zľavy máme aj do Anytime Carsharing alebo Flixbus.