Bolt promo kód na jazdu zadarmo

Bolt promo kód na jazdu zadarmo

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Bolt (predtým Taxify) je mobilné aplikácie, s ktorou si zavoláte taxík rovnako jednoducho ako Uber. Pomocou tejto špeciálnej akcie získajte zľavu na prvú jazdu až do výšky 6 €. S týmto kupónom sa teda dostanete po Bratislave zdarma do vzdialenosti až 5 Km. Ak by cena za jazdu bola vyššia, tak zaplatíte len rozdiel navyše. Taxify funguje zatiaľ v Bratislave, ale rozširuje sa aj do ďalších miest.

  TIP: Našli sme pre vás lepšie zľavu od Liftago! Promokód na jazdu zdarma nájdete tu.

Promo kód 3 € na Liftago

Uplatnite tento kupón v taxi aplikácii Liftago a zvezte sa zdarma

  Platí min. do 26.11.2020

Promo kód na prvou Bolt jazdu

Skopírujte promo kód do aplikácie a užite si jazdu (už bez zľavy)

  Platí min. do 26.11.2020

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Bolt!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Ako funguje Bolt?

Jednoduché ako facka. Bolt sa používa rovnako ako pôvodný Taxify. Najprv si vyberiete vozidlo, ktoré vám vyhovuje cenou a komfortom, potom zvolíte vašu polohu a objednáte si odvoz. Potom už len sledovať vodiča na mape, ktorý k vám dorazí. Vodiča môžete ohodnotiť a za cestu zaplatiť automaticky priamo v aplikácii. Spätnú väzbu môžete využiť aj pri výbere vodiča.

Ak plánujete firemné cestu, stačí v aplikácii stlačiť jedno tlačidlo a prepnete jazdu na firmu! Jednoduchšie to už byť nemôže. Platiť môžete ako cash tak aj platobnou kartou. Bolt funguje zatiaľ v Prahe, ale rozširuje sa aj do ďalších miest.

Ako uplatniť zľavový kód?

Je nutné si stiahnuť mobilnú aplikáciu. Po otvorení Bolt musíte kliknúť vľavo hore na ikonu vášho profilu. Potom sa vám otvorí rozbaľovacie menu, kde nájdete záložku "Promo kód", na ktorý kliknete. Následne sa vám otvorí posledné okno, v ktorom vypíšete váš zľavový kód a uplatníte.

Bolt v zahraničí

Zľavové akcie na Bolt sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Bolt zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Bolt v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.


 

Máme pre vás lepšie ponuku od Liftago!

Využite voucher a zvezte sa zdarma cez aplikáciu Liftago. Stačí zadať promo kód: JAN9195. Liftago je česká appka, ktorý vám nájde taxi podľa vzdialenosti a ceny. Na Liftago máte hodnotenia taxikárov, už nemusíte…

  Prejsť do Liftago  alebo  Chcem zľavy na Bolt

Promokód na jazdu zdarma

Platí až do výšky 3 € iba na prvou jazdu (alebo 100 Kč v Česku)

  Platí min. do 26.11.2020