Allegro zľavové kódy až 500 Kč

Allegro zľavové kódy až 500 Kč

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Objavte akcie a zľavové kódy do Allegro, gigantického e-shopu so sortimentom väčším ako Mall.cz. Nakúpite tu spotrebiče, módu, domáce potreby, športové vybavenie a množstvo ďalších výrobkov za skvelé ceny. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať. Allegro je nová platforma, ktorá agreguje ponuky mnohých obchodníkov z Česka aj zo zahraničia a preto tam nakúpite tovar všetkého druhu za najlepšie ceny.

Slovenské Allegro sa zatiaľ pripravuje. Zľavy nižšie sú na českú verziu.

Allegro kupóny až 500 Kč

Pozrite si aktuálny zoznam kupónov pre vybrané položky

   Platí min. do 25.2.2024

Ponuky dňa

Jedinečné zľavy, ktoré sa menia každý deň

   Platí min. do 25.2.2024

5x Doručenie zdarma

Staňte sa členom Allegro Smart a získajte 5x dopravu zadarmo

   Platí min. do 25.2.2024

Tovar z Mall.cz lacnejšie

Od tohto predajcu očakávajte najrýchlejšie dodanie, kvalitný sortiment a Smart

   Platí min. do 25.2.2024

5x doručenie zdarma

Stačí vyskúšať službu Allegro Smart, ktorá je pri prvých 5 nákupoch zadarmo

   Platí min. do 25.2.2024

Tovar z CZC lacnejší

Od tohto predajcu očakávajte elektroniku najvyššej kvality a rýchle dodanie

   Platí min. do 25.2.2024

Elektronika za bezkonkurenčné ceny

Pozrite si aktuálnu ponuku

   Platí min. do 25.2.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Allegro!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Prečo nakupovať na Allegro?

Allegro ponúka obrovský výber tovaru z rôznych kategórií, vrátane elektroniky, módy, domácich spotrebičov, kozmetiky, kníh, hračiek a mnoho ďalšieho. Užívatelia majú možnosť vyberať z produktov ako od miestnych predajcov, tak od veľkých e-shopov a obchodníkov. Platforma je známa svojou širokou ponukou, konkurencieschopnými cenami a užívateľsky prívetivým prostredím.

Jednou z najzaujímavejších funkcií Allegro je možnosť aukcií. Užívatelia tu môžu ponúkať na produkty a súťažiť o najnižšiu cenu. Aukcie na Allegro sú obľúbené ako medzi kupujúcimi, tak medzi predávajúcimi, pretože poskytujú zábavnú a interaktívnu formu nakupovania.

allegro-zlavovy-kodAllegro tiež poskytuje užitočné služby, ktoré zaisťujú pohodlné a spoľahlivé nakupovanie. Patrí sem napríklad možnosť platby online, dodanie tovaru priamo domov a taktiež možnosť vrátenia tovaru v prípade nespokojnosti.

Platforma si získala dôveru používateľov vďaka svojmu dôrazu na bezpečnosť a ochranu osobných údajov. Allegro využíva moderné technológie a protokoly zabezpečenia, aby zabezpečilo bezpečnosť transakcií a ochranu súkromia svojich užívateľov.

Vyplatí sa Allegro Smart?

Možno ste si na e-shope Allegro všimli, že si môžete aktivovať službu Smart, majú na to reklamu úplne všade. Čo to znamená a oplatí sa to vôbec? V rámci predplatného Allegro Smart získate dopravu zadarmo výmenou za mesačné predplatné. Vyplatí sa to teda každému, kto objedná z Allegra pravidelne, stačí však objednať raz až dvakrát mesačne, aby sa vám náklady vrátili.

Má to nejaký háčik? Na desiatkach objednávok sme vyskúšali, že to funguje skutočne spoľahlivo. Jedinou nevýhodou je, že službu Smart nepodporujú úplne všetci predajcovia. Je ich ale väčšina. Stačí si vo filtri zaškrtnúť "Allegro Smart!" a vidíte len produkty, na ktoré môžete službu využiť.

Aké sú ceny a podmienky Allegro Smart? Stojí to 59 Sk mesačne a doručenie zadarmo platí od predajcov podporujúcich Smart pre objednávky nad 299 Kč mesačne pre bezplatné doručenie na výdajné miesta alebo pre objednávky nad 499 Kč mesačne pre bezplatné doručenie kuriérom domov.

Navyše môžete ušetriť ešte viac, ak sa rozhodnete pre ročné predplatné za 299 Kč. Potom vás mesačné náklady na predplatné vyjdú iba na 25 Kč mesačne a môžete si nechať doručovať tovar celý rok zadarmo.

allegro-discount.jpgAký je rozdiel medzi Mall a Allegro?

Mall.cz patril a stále patrí medzi popredné e-shopy na slovenskom trhu. Po príchode Allegra sú všade na Malle reklamy týkajúce sa nového a lepšieho Mall, čo je Allegro. Nie je však úplne pravda, že by malo Allegro nahrádzať Mall a že by tým tento e-shop skončil.

Allegro agreguje ponuky mnohých obchodníkov, medzi ktoré patrí Mall.cz, ale aj mnohé ďalšie e-shopy. Má teda širšiu ponuku ako na samotnej, Malle, ale ak si napríklad cez Allegro objednáte niečo z Mallu, stále bude objednávku spracovávať slovenské zastúpenie Mallu. Navyše vďaka súčasným marketingovým akciám máte možnosť si na Allegro.cz tovar objednať mnohokrát aj lacnejšie ako na samotnom Mall.cz.

Ako je toto všetko možné? E-shop Mall.cz tu fungoval samostatne už od roku 2000, kedy bol založený a rozvíjal sa až do dnešnej podoby. V roku 2022 e-shop odkúpila poľská skupina Allegro Group, ktorá sa stala jej materskou spoločnosťou. Vďaka úspechu Allegro.pl v Poľsku bola silná snaha expandovať túto platformu aj do zahraničia. Vlastníctvom e-shopu Mall získali silný kanál na propagáciu expanzie platformy Allegro. Tá istá situácia je pri e-shope CZC, ktorý teraz tiež patrí pod Allegro Group.

Allegro v zahraničí

Zľavové akcie na Allegro sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Allegro zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Allegro v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii tovar pre domácnosť? Pozrite sa tiež na zľavy do Alza, kde vás čaká zľavový kód až 30%. Zľavy máme aj do 4Home alebo HomeandCook.