Modivo zľavový kód 15%

Modivo zľavový kód 15%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Nakupujte oblečenie v e-shope Modivo, kde uplatníte zľavy a zľavové kódy. Modivo ponúka pánsku, dámsku aj detskú módu rôznych značiek ako Armani, Aigner, Boss, Calvin Klein a mnoho ďalších. K nákupu nezabudnite využiť dopravu zadarmo, výpredaje alebo Black Friday. Modivo ponúka taktiež možnosť sa prihlásiť k newsletteru, ktorú určite využite. Získate tak nielen povedomie o najnovších akciách ale aj zľavový kód na váš prvý nákup.

Zľavový kód 15% pre nákup nad 45 €

Stačí sa dole na stránke prihlásiť na odber newslettera

   Platí min. do 26.4.2024

Jarný výpredaj - zľavy až 70%

Preskúmajte zľavy vo výpredaji

   Platí min. do 26.4.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.4.2024

Móde pre ženy - zľava až 50%

Pozrite sa na dámsku sekciu

   Platí min. do 26.4.2024

Muži - zľavy až 50%

Akcie a zľavy sú tu aj pre mužov

   Platí min. do 26.4.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Modivo!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód Modivo?

Uplatnenie zľavového kódu u Modivo je naozaj jednoduché. Na stránke nákupného košíka nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Uplatniť kupón" alebo podobný text. Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť na náš odkaz a zľava sa uplatní automaticky. Nezabudnite, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a možno ich použiť len na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky na uplatnenie zľavy.

modivo-zlavovy-kod.jpgAké zľavové kódy a zľavy ponúka Modivo?

Modivo je veľmi štedrý e-shop, ktorý vám ponúka naozaj mnoho akcií. O tých najnovších sa dozviete z newslettera, ku ktorému keď sa prihlásite, získate navyše zľavový kód pre prvý nákup. Ďalšie kupóny sú potom väčšinou na konkrétny tovar, prípadne na tovar všetko a sú spojené s konkrétnou akciou ako jesenný výpredaj alebo Back to school. Modivo vám od určitej čiastky poskytne aj dopravu zadarmo. Jednotlivé akcie sa často menia ale tu ich nájdete vždy aktuálne.

Čo vieme o obchode Modivo?

Modivo je spoločnosť, ktorá sa zrodila z vášne pre krásu a módu. Ponúka širokú škálu prémiových značiek oblečenia, ktoré sú starostlivo vyberané na základe aktuálnych trendov a potrieb klientov. Jednoduché nakupovanie, bezpečné spôsoby platby, rýchle dodanie a bezplatné vrátenie tovaru do 100 dní robia z nakupovania v Modivo veľmi príjemný zážitok.

Spoločnosť si získala uznanie na trhu vďaka kvalitným službám a produktom, čo potvrdzujú rôzne prestížne ocenenia, ako napríklad Digital Excellence, eCommerce Poland, Effie Award a Imagine Excellence. Modivo pôsobí ako oficiálny distribútor a spolupracuje s dôveryhodnými partnermi, čo zákazníkom zaručuje vysokú kvalitu a originalitu tovaru.

Modivo v zahraničí

Zľavové akcie na Modivo sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Modivo zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu.