Halloween 2024

Strašidelné a temné zľavy, ktoré vás pohltí

Halloween nie je len o strašenie, prináša tiež veľa zaujímavých zliav a akcií. Tak sa z toho nevydeste a užite si nákupy.

Momentálne tu nie sú žiadne zľavy. Sezóna pre Halloween prebieha od %štart% do 1.11.2024.

Kedy prebieha Halloween a prečo sa oslavuje?

Americký sviatok Halloween prebieha každoročne 31. októbra a vznikol pôvodne ako anglosaský ľudový sviatok, ktorý sa oslavuje 31. októbra, teda deň pred kresťanským sviatkom Všetkých svätých, z ktorého osláv sa v Írsku vyvinul. Deti sa typicky oblečú do strašidelných kostýmov a chodia od domu k domu s tradičným porekadlom "Trick or treat" (Koleda, alebo vám niečo vykonám - napr. V USA pomaľujeme deti autá, dvere a pod.). Za koledu získajú deti sladkosti. Sviatok sa oslavuje väčšinou v anglicky hovoriacich krajinách, prevažne v USA, Kanade, Veľkej Británii, Írsku, Austrálii. U nás sa skôr oslavuje niekde sporadicky a bývajú typické pre Halloween zľavy.

A čo patrí vôbec k Halloweenu? Patrí tu vyrezávané tekvice sa strašidelným tvárou, duchovia, čarodejnice na metlách, zombie, rôzni kostlivci alebo čierne mačky. V týchto motívoch môžete začať čerpať inšpiráciu na kostým. Tajuplnú atmosféru potom navodíte vypnutým osvetlením a namiesto toho rozpálite sviečky v dýních. Vymeňte vaše pestrofarebné záclony za tmavé. Medze sa proste nekladú, hlavne nech to pôsobí čo najviac strašidelne.

Halloween zľavy

Halloween zľavy bývajú na nábytok, elektro, letenky, hostingy a ďalšie skvelé veci. Desivú ponuku zliav ponúka i zrovnávače leteniek a vy si tak môžete rezervovať letecké pobyty po Európe. Rezervuj si pobyt a získajte Halloween zľavu. Tak desivo dobrej ponuke zliav jednoducho neodoláte!

Halloween farby

Typické Halloween farby sú čierna a oranžová. Čierna farby vyjadruje smrť a temnotu, oranžová zasa znázorňuje farbu pomaly sa zbarvujícího jesenného lístia alebo farby tekvica. Avšak môžete natrafiť na netradičné farbu ako ružová, ktorá je zameraná pre tých najmenších. Môžete tak nakupovať ružové tekvicové tanieriky alebo taštičky na darčeky a sladkosti alebo ružovej balóniky, ktoré potom môžete kombinovať s klasickými čiernymi balónikmi.

Ako ušetriť na cukroví Halloween?

Nakupujte cez e-shopy, ktoré ponúka Halloweenske zľavy. Vyberajte cukrovinky, ktoré deťom chutia (pokojne ich vyskúšajte na svojich deťoch) a zároveň sú lacné. Deti vám doslova urvou ruke, keď ju naplníte taštičky plnými sladkosťami. Nemusí zrovna vedieť, že ste na nich ušetrili. Obľúbené cukrovinky sú rôzne čokolády, cukríky v vrecúšku a mnoho ďalšieho.