Liftago promo kód na prvou jazdu zdarma

Liftago promo kód na prvou jazdu zdarma

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite voucher a zvezte sa zdarma cez aplikáciu Liftago. Stačí zadať promo kód: JAN9195Liftago je česká appka, ktorý vám nájde taxi podľa vzdialenosti a ceny. Na Liftago máte hodnotenia taxikárov, už nemusíte hľadať alebo pýtať sa známych na najlepší taxi.

Promokód na jazdu zdarma

Platí až do výšky 3 € iba na prvou jazdu (alebo 100 Kč v Česku)

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Liftago!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť promokód?

Spustite aplikáciu Liftago, kliknite na menu a v menu vyberte promokód a zdieľanie. Kliknite na tlačidlo Zadať promokód a vložte tu vyššie uvedený kupón. Postup je znázornený na niekoľkých obrázkoch nižšie.


Jak uplatnit promokód na Liftago - menu

Jak uplatnit promokód na Liftago - nabídka s promo kódem

Jak uplatnit promokód na Liftago - uplatnění kódu

Jak uplatnit promokód na Liftago - sleva v aplikaci

Zľava v uvedenej výške sa vám odpočíta z účtovanej čiastky, vďaka tomu sa môžete zviesť úplne zdarma alebo doplatiť len pár drobných navyše. Vyskúšajte svoju prvú jazdu zadarmo, nič za to nedáte.

Inštalácia a používanie Liftago

Aplikáciu si môžete nainštalovať do vášho telefónu s Android alebo iPhone. Po spustení aplikácie získa vašu polohu. Odporúčame zadať východiskovú polohu na miesto na mape, kde môže taxi zastaviť a vyzdvihnúť vás. Cieľovou polohu do aplikácie zadávať síce nemusíte, ale odporúčame to, zvýši to pravdepodobnosť, že taxikár na vaš dopyt zareaguje.

Akú zľavu získam na promokód?

Promokód je propagačným nástrojom Liftaga. Teraz má každý promokód hodnotu 3 €. To už nie je toľko ako predtým, ale aj tak to stačí na pár kilometrov zvezenie taxíkom zadarmo. A keď cena jazdy hodnotu kupónu o pár drobných prekročí, tak samozrejme doplatíte len rozdiel.

O Liftagu

Cez Liftago sa uskutoční cez 10 tisíc objednávok taxi za mesiac. Má veľmi dobré pokrytie v Bratislave, Prahe, ale aj v Brne a rozbieha sa aj v Ostrave. Vyskúšajte svoju prvú jazdu zadarmo. Objednajte si Liftago a do pár minút budete mať pred domom taxi, s ktorým sa zveziete kamkoľvek sa vám zapáči. Prepracovaná aplikácie a systém hodnotenia vodičov dáva zákazníkom istotu naozaj kvalitné služby.

Ako kontaktovať Liftago?

Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky, neváhajte firmu kontaktovať pomocou emailu [email protected]

Liftago v zahraničí

Zľavové akcie na Liftago sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Liftago zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Liftago v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii doprava? Pozrite sa tiež na zľavy do HoppyGo, kde vás čaká zľavový kód 12 €. Zľavy máme aj do Anytime Carsharing alebo Bolt.