mBank účet zadarmo

mBank účet zadarmo

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Založte si mKonto s veľa výhodami. mBank je populárna banka, ktorá prišla do Česka v roku 2007 s možnosťou vedenia účtu úplne zadarmo. Stala sa známa hlavne vďaka vedeniu účtu zadarmo a pohodlnému internetovému bankovníctvu, cez ktoré zvládnete kompletnú správu účtu sami. Tak prejdite na moderné bankovníctvo ešte dnes a zariaďte si konto v mBank.

mKonto - účet bez poplatkov

Založte si výhodný účet mKonto

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na mBank!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako získať 60 € za založenie účtu v mBank? (aktuálne pozastaveno)

Získanie tohto bonusu je jednoduché. Stačí kliknúť na odkaz vyššie a založiť si ako nový klient mKonto. Potom už stačilo zaplatiť kartou vydanou k Účtu prostredníctvom mobilu alebo hodiniek (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay). Tieto platby musia však byť zaúčtované v dobe trvania akcie, takže na nič teda nečakajte pretože aktuálna platnosť je iba do poloviny decembra alebo do otvorenia 5 000 účtov.

Z platieb sú vylúčené platby u stávkových spoločností a spoločností prevádzkujúcich akúkoľvek formu hazardu či kasína, spoločností poskytujúcich finančné, platobné alebo poisťovacie služby (napríklad Revolut, Curve, Paypal), vrátane platieb sprostredkovaných týmito spoločnosťami a tiež spoločností umožňujúcich investície do cenných papierov a kryptomien.

mBank_bonus

Je bežný účet mBank bez poplatkov?

mKonto je bežný účet bez poplatkov ambiciózne mBanky. Počas posledných rokov tento účet nazbieral množstvo prestížnych ocenení nielen v rámci súťaže Zlatá koruna. Má viac ako 600 000 klientov v Českej republike. mBank sa radí medzi tzv. bezhotovostné banky, ktoré nepodporujú hotovostné vklady a musíte vkladať peniaze cez bankomat alebo zloženky typu A. mBank je banka budúcnosti.

Ako kontaktovať mBank?

  • Telefónny kontakt: +421 232 101 080
  • E-mail: [email protected]
  • Facebook alebo mBank aplikácia

Platia sa pri mBank poplatky za výber z bankomatov?

Navyše s mBank vyberáte peniaze zo všetkých bankomatov v SR i zahraničí zadarmo. Stačí si vybrať aspoň 70 € a nemusíte riešiť, aké logo sa práve nachádza na bankomate.

Je možné ovládať svoj účet mBank on-line?

Áno. Pomocou internetového bankovníctva potom z pohodlia domova ovládate svoje bežné, sporiace účty, ale aj pôžičku, hypotéku a poistenie a to všetko zadarmo, bez zbytočných poplatkov as dostupnosťou 24/7.

mBank v Česku

Zľavové akcie na mBank sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky mBank zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii pôžičky? Pozrite sa tiež na zľavy do 365 Bank, kde vás čaká promo kód na 15 €. Zľavy máme aj do Admiral Markets alebo AXA.