TradingView zľava až $120 + mesiac zadarmo

TradingView zľava až $120 + mesiac zadarmo

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavu na predplatné TradingView a ako bonus k tomu mesiac jednej z prémiových verzií zadarmo. TradingView je patrí medzi najpoužívanejšie platformy používané na technickú analýzu. Obsahuje tisíce najrôznejších inštrumentov, na ktoré môžete použiť mnoho sofistikovaných nástrojov analýzu. Odkazy nižšie vám navyše umožnia dojednať si predplatné so zľavou vďaka ročnej subscripcii a tiež získanie trialu prémiových verzií na mesiac zadarmo.

Zľava až do výšky $120

Ušetrite až $120 na predplatnom s ročným predplatným

   Platí min. do 23.7.2024

Mesiac zadarmo!

Vyskúšajte mesiac zadarmo na ľubovoľnej verzii (Pro, Pro+, Premium)

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na TradingView!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako získať zľavu a mesiac Premium zadarmo na TradingView?

Zľavu na predplatnom až $120 získate jednoducho tak, že kliknete na odkaz vyššie a zvolíte si ročné predplatné. To obsahuje zľavu, ktorá vo finále vyjde na prakticky dva mesiace využívania zadarmo.

Tieto premiové verzie TradingView si teraz môžete taktiež zadarmo vyskúšať na mesiac zadarmo, takže budete dopredu vedieť, do čoho idete.

tradingview-bonus-free-trial-discount

Prečo používať platformu TradingView?

TradingView je jedna z najpopulárnejších online platform pre technickú analýzu a obchodovanie na finančných trhoch. Táto platforma ponúka širokú škálu nástrojov a funkcií pre obchodníkov a investor, ktorí sa zaujímajú o akcie, forex, kryptomeny, komodity a ďalšie finančné inštrumenty.

TradingView sa vyznačuje intuitívnym používateľským rozhraním, ktoré umožňuje rýchle a jednoduché ovládanie platformy. Užívatelia môžu vytvárať rôzne druhy grafov, vrátane sviečkových, čiarových, plošných a ďalších, a môžu použiť mnoho technických indikátorov, trendových čiar, Fibonacciho retracementov a ďalších analytických nástrojov na analýzu cenových pohybov a identifikáciu obchodných príležitostí.

Jednou z kľúčových funkcií TradingView je možnosť zdieľania a nasledovania obchodných nápadov s ostatnými užívateľmi. Užívatelia môžu zverejňovať svoje analýzy a obchodné plány, a ostatní používatelia ich môžu sledovať, komentovať a dokonca kopírovať ich obchody. Týmto spôsobom sa TradingView stáva sociálnou obchodnou platformou, ktorá umožňuje obchodníkom komunikovať, zdieľať nápady a sledovať ostatných profesionálnych obchodníkov.

TradingView tiež ponúka širokú škálu ďalších funkcií, ako je spravodajstvo, ekonomický kalendár, upozornenie na cenové pohyby, možnosť prepojenia s rôznymi brokerskými účtami a ďalšie. Platforma je dostupná na webe, ale taktiež má mobilné aplikácie pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS, čo umožňuje obchodovať a analyzovať trhy aj na cestách.

TradingView je obľúbeným nástrojom pre profesionálnych obchodníkov, ale aj pre začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť technickú analýzu a obchodovanie na finančných trhoch. Vďaka svojej širokej ponuke funkcií, užívateľsky prívetivému rozhraniu a komunitnému aspektu je TradingView obľúbenou voľbou pre mnoho obchodníkov po celom svete.

TradingView v zahraničí

Zľavové akcie na TradingView sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky TradingView zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na TradingView v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii burzové aplikácie? Pozrite sa tiež na zľavy do Trading212, kde vás čaká získajte bonus až do výšky 100 €. Zľavy máme aj do Admiral Markets alebo Bitfinex.