365 Bank zľavový kód 15 €

365 Bank zľavový kód 15 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Založte si účet v 365 Bank a získajte bonus 15 € s promo kódom ladislav000708. Stačí naťukať tento kód pri zakladaní bankového účtu. Stále populárnejšia slovenská banka 365-ka má kód banky 6500, prípadne SWIFT kód POBNSKBA. Neváhajte a využite výhody tohto proma.

Promo kód na 15 €

Využite tento kupón pri zakladaní bankového účtu.

   Platí min. do 19.6.2024

Založiť účet zadarmo

Tu si stiahnete appku, v ktorej si založíte účet

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na 365 Bank!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť kupón pre 365.bank?

Kód uplatníte tak, že si založíte cez mobilnú aplikáciu účet zadarmo a do príslušného políčka vložíte svoj zľavový kód. Vďaka nemu sa vám na váš nový účet pripočíta príjemný bonus.

Čo za výhody ponúka banka 365 Bank?

Táto pomerne nová banka ponúka mnoho výhod oproti ostatným bankám. Ako teraz začína byť zvykom, snaží sa aj táto banka minimalizovať plytvanie a znečisťovanie planéty a myslí pri tom dosť do hĺbky. Takmer všetko teda prebieha online a kartu tu potrebovať nebudete. Stačí mať virtuálnu kartu vo svojej mobilnej aplikácii a všetko jednoducho zvládnete.

 

Výhody však netkvia len v ekológii. Banka vás môže nalákať aj na veľký počet bankomatov po celom Slovenku, ktorých je teraz cez 200 a toto číslo stále rastie. Ďalšou výhodou sú veľmi dobré úrokové sadzby. Pozrite sa napríklad, s akou sadzbou si teraz môžete vziať hypotéku a prepočítajte si, koľko budete splácať a ako dlho.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii bankové účty a karty? Pozrite sa tiež na zľavy do Twisto, kde vás čaká bonus 300 kč pre nových klientov. Zľavy máme aj do Admiral Markets alebo AXA.