AXA zľavový kód 50%

AXA zľavový kód 50%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite zľavový kód na cestovné poistenie AXA a ušetrite polovicu. Kupón na cestovné poistenie sa vám bude hodiť, či už cestujete v rámci Európy alebo celého sveta. Pripoistiť si môžete aj rizikové športy.

Zľava 50% na cestovné poistenie

Objednajte si poistenie cez tento odkaz a ušetrite polovicu

   Platí min. do 26.5.2024

Dlhodobé cestovné poistenie

Pre cestovateľov, ktorí sú dlhodobo preč, alebo cestujú veľa

   Platí min. do 26.5.2024

Zdravotné poistenie cudzincov

Pre cudzincov sa môže hodiť toto poistenie

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na AXA!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako získať zľavu na cestovné poistenie AXA?

Teraz môžete využiť zľavu na cestovné poistenie od AXA. Vyberajte z troch balíčkov Excelent, Komfort alebo Referencie. V balíčku Excelent dosiahnete poistenie vo výške 20 miliónov € pre poistenie liečebných nákladov vrátane úrazového poistenia, poistenia zodpovednosti za škodu, batožiny, cestovanie lietadlom a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami a kliknite na niektorú z uvedených zliav.

Aké cestovné poistenie ponúka spoločnosť AXA?

Spoločnosť AXA ponúka širokú škálu cestovného poistenia pre rôzne potreby cestujúcich, vrátane poistenia pre individuálne cestovanie, rodinné dovolenky, obchodné cesty, študentské a backpackerské cesty a ďalšie. Konkrétne môžu byť produkty ako poistenie liečebných nákladov, poistenie zodpovednosti, poistenie batožiny, poistenie pre prípad náhleho zrušenia cesty, poistenie pre prípad straty práce a ďalšie. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali finančnú ochranu a podporu v prípade nečakaných situácií počas cesty. AXA sa snaží ponúknuť poistenie, ktoré zodpovedá špecifickým potrebám a požiadavkám cestujúcich a poskytuje im pokoj a istotu počas svojich ciest.

Ako kontaktovať spoločnosť AXA?

Potrebujete sa poradiť alebo vybaviť reklamáciu? Neváhajte spoločnosť kontaktovať:

AXA v zahraničí

Zľavové akcie na AXA sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky AXA zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii poistenie? Pozrite sa tiež na zľavy do ČSOB poisťovňa, kde vás čaká zľavový kód 6%. Zľavy máme aj do 365 Bank alebo Admiral Markets.