KuCoin promo kód na $500 + 10% z poplatkov

KuCoin promo kód na $500 + 10% z poplatkov

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Založte si účet na krypto burze Kucoin a získajte bonus cez Mystery box vo výške až $500. K tomu navyše pri registrácii zadajte referral code: 7cd8R5 na získanie VIP účtu na mesiac zadarmo a 10% zľavu na poplatkoch. Vďaka KuCoin potom môžete o to výhodnejšie investovať do kryptomien alebo zhodnocovať svoje finančné prostriedky cez trading.

Pozývací kód na 10% zľavu na poplatky

Ušetrite 10 % na poplatkoch pri otvorení účtu a mesiac zadarmo s účtom VIP

   Platí min. do 19.6.2024

Odporučovací kód

Rovnaká zľava ako vyššie, len skopírujte kód

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na KuCoin!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Jak získat bonus až $500 na KuCoin?

Tato kryptoměnová burza vám nabízí hned 3 velké výhody, které získáte registrací přes odkaz výše.

  • Sleva 10% na poplatcích
  • VIP účet na měsíc zdarma
  • Bonus až $500 skrze Mystery Box

Pro získání těchto výhod jednoduše proveďte registraci a vyzvedněte si svou odměnu.

kucoin-bonus-promo-code

Všetko, čo potrebujete o KuCoin vedieť

KuCoin je kryptomenová burza, ktorá umožňuje obchodovať s rôznymi digitálnymi aktívami, vrátane Bitcoinu, Ethereumu, Litecoinu a mnohých ďalších altcoinov. Burza bola založená v roku 2017 a sídli na Seychelských ostrovoch.

KuCoin si získala popularitu vďaka svojej jednoduchej použiteľnosti, nízkym poplatkom a širokej ponuke obchodovateľných kryptomien. Okrem toho ponúka aj služby ako je staking, margin trading, a futures obchodovanie.

Burza má tiež vlastný token, známy ako KuCoin Shares (KCS), ktorý slúži ako odmena pre užívateľov, ktorí obchodujú na platforme. Užívatelia, ktorí držia KCS vo svojich peňaženkách, môžu tiež získať určité výhody ako nižšie poplatky alebo výnosy z obchodov na platforme.

KuCoin sa tiež zameriava na bezpečnosť svojich užívateľov a implementuje pokročilé technológie na ochranu proti hackingu a krádežiam. V minulosti sa na burze vyskytli niektoré bezpečnostné incidenty, ale KuCoin rýchlo reagovala a vrátila používateľom stratené prostriedky.

Celkovo možno povedať, že KuCoin je obľúbená voľba pre obchodovanie s kryptomenami, najmä pre tých, ktorí hľadajú širokú ponuku digitálnych aktív, nízke poplatky a jednoduché použitie.

KuCoin v zahraničí

Zľavové akcie na KuCoin sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky KuCoin zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na KuCoin v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii burzové aplikácie? Pozrite sa tiež na zľavy do Trading212, kde vás čaká získajte bonus až do výšky 100 €. Zľavy máme aj do Admiral Markets alebo Bitfinex.