Objavte tie najlepšie zľavy pre májové dni

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Máj prináša nielen krásne, jarné kvety, ale aj lákavé zľavy, na ktoré českí zákazníci radi počujú a my dúfame, že patríte medzi ne. V dnešnom článku nájdete tie najhorúcejšie ponuky na lacné jedlo, drogériu aj elektroniku. Pripravte sa na úspory, ktoré vás rozjasnia, rovnako ako jarné slnko a práve prichádzajúce teplé dni. Nuž, poďte sa o výhodnosti týchto zliav presvedčiť spoločne s nami.

Získajte výnimočné zľavy na produkty Dyson

Značku Dyson netreba predstavovať, pretože nejaký z ich vysávačov s ikonickým dizajnom videl snáď každý a určite aj zatúžil ho mať vo svojej domácnosti. Produkty Dyson však nie sú iba o vysávačoch, ako by sa mohlo veľa ľudí domnievať, ale zahŕňajú aj širokú paletu prístrojov, od čističiek vzduchu po fény, pričom každý z nich reprezentuje špičkovú kvalitu a ponúka pokročilé technologické funkcie. 

slevovy-kod-dyson-vysavac.jpgĎalšou neodolateľnou ponukou je zľava 80 € na Dyson Supersonic, fén, ktorý je vysoko cenený pre svoj dizajn a technológiu rýchleho sušenia vlasov bez extrémneho tepla. Pre tých, ktorí chcú zažiť najvyššiu úroveň čistoty, je tu akčná zľava 120 € na vysávač Dyson V11, ktorý je známy svojou schopnosťou zachytiť mikroskopický prach a alergény. Dyson neustále inovuje a jeho produkty, od vysávačov po čističe vzduchu, ponúkajú pokročilé technológie, ktoré zlepšujú každodenný život. Vyskúšajte si Dyson produkty v akcii a zistite, prečo sú tieto prístroje považované za špičku v oblasti domácich spotrebičov. A to úplne zadarmo. Rovnako tak môžete získať aj ich dopravu úplne zadarmo. Nezabudnite tiež, že ich zľavy a promo akcie sú časovo obmedzené, takže dlho neváhajte a využite tieto exkluzívne ponuky.

Ušetrite nákupom u Notino nielen na kozmetických produktoch

Notino, obľúbený online obchod pre kozmetiku a parfumy, opäť prichádza s lákavými ponukami, ktoré nenechajú nikoho na pochybách o ich príťažlivosti. S exkluzívnym zľavovým kódom 30% môžete získať výnimočné zľavy na vybrané elektroprodukty k Dňu matiek, a to len do 5. mája 2024. To ale nie je všetko! Notino ponúka tiež 15% zľavu a dopravu zadarmo na vybrané parfémy, čo je ideálna príležitosť pre každého, kto chce obdarovať svojich blízkych alebo seba.

slevovy-kod-notino-parfemy.jpgV Notine nájdete široký sortiment produktov od svetovo známych značiek ako Calvin Klein, Hugo Boss, a mnoho ďalších. Či už hľadáte luxusné parfémy, kvalitnú kozmetiku alebo špeciálnu starostlivosť o pleť, Notino má pre každého niečo. Navyše, s pravidelne aktualizovanými akciami a zľavovými kódmi, ktoré Notino ponúka, je nákup tu vždy plný prekvapení a úspor. Pre tých, ktorí vyhľadávajú ešte výhodnejšie ponuky, Notino poskytuje zľavy až 30% na rozbalený tovar, čo sú produkty s kozmetickými chybami na obale. Nielen že ušetríte, ale tiež pomôžete redukovať odpad. Tak neváhajte, vyberajte z pohodlia vášho domova a tešte sa z rýchleho a spoľahlivého doručenia, ktoré Notino zaručuje.

Večera so zľavou? Užite si zľavy na jedlo od Wolt

Na platforme Wolt si môžete užívať výhodné zľavy a promo akcie, ktoré sú k dispozícii práve teraz. Jednou z kľúčových ponúk je exkluzívny zľavový kód, ktorý vám umožní ušetriť 4 € na vašich prvých dvoch objednávkach. Tento kód je ľahko uplatniteľný a poskytuje okamžitú zľavu 2 € na každú z týchto objednávok. Pre milovníkov obedových menu je tu špeciálna sekcia s obedovými ponukami za výhodnejšie ceny, čo je ideálne na každodenné využitie.

wolt-slevovy-kod-jidlo.jpgĎalšou výhodou je možnosť získania doručenia zadarmo s predplatným Wolt+, ktoré stoja iba 4 € mesačne. Táto služba nielenže zahŕňa zadarmo doručenie, ale aj rýchlejšie doručenie vašich objednávok. Je to ideálny spôsob, ako si maximálne užiť služby Woltu bez dodatočných nákladov na doručenie. S týmito zľavami a promo akciami Wolt zreteľne ukazuje svoj záväzok k poskytovaniu výnimočnej hodnoty a služieb svojim zákazníkom. Či už objednávate obed do kancelárie alebo večeru domov, alebo dokonca celý nákup z Wolt Marketu, spoločnosť Wolt má pre vás nachystanú vždy výhodnú ponuku.

Vydané: 1.5.2024