Wolt promokód 5 €

Wolt promokód 5 €

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Použite promo kód PROMOSK na Wolt a získajte zľavu 5 € na jedlo v Bratislave! Nepočuli ste ešte o Wolt? Ide o medzinárodný projekt na rozvážku jedla, podobný už tuzemsku osvedčenému Bistro.sk. Ich výhoda tkvie v rýchlosti doručenia. Vyskúšajte Wolt v Bratislave, kde vám privezú jedlo v priemere do 30 minút. Wolt sa už osvedčil v Česku, kde ho môžete využiť v Prahe a Brne.

Promo kód 5 €

Uplatnite promokód získejte zľavu na prvé jedlo!

  Platí min. do 5.8.2020

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Wolt!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Ako uplatniť zľavový kupón?

Neviete si rady, ako uplatniť promokód? Pozrite na video.

Stačí vpravo hore kliknúť "Sign up". Potom vyskočí okno, na ktorom sa zaregistrujete cez Facebook alebo email. V prípade registrácie cez Facebook musíte potvrdiť prístup Wolt na vašom profile, kde získa váš e-mail. Následne sa objaví kontaktný formulár, ktorý vyplníte. V časti "Promo code" vložíte zľavový kupón a získate 5 € zľavu.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Ak zvolíte pri registrácii e-mail alebo zabudnete vyplniť v úvodnom formulári promo kód, postupujete nasledovne. Akonáhle vyplníte váš kontaktný e-mail, príde k vám potvrdzovací mail, cez ktorý sa dostanete na Wolt.com. Tu vpravo hore sa pomocou profilového obrázku dostanete na profil (možno sa budete musieť predtým prihlásiť). Teraz sa otvorí nastavenie, kde vľavo v navigácii kliknete na "Enter promo code". Tu vyplníte promo kód do textového poľa a potvrdíte.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Nový rozvoz jedla Wolt

Rozvozce jedla Wolt vznikol vo Fínsku, kde sa postupne rozrástol do celej Európy, až k nám do Prahy. Wolt si kladie veľký dôraz na spokojných zákazníkov vďaka kvalitnej ponuke a rýchleho doručenia jedla. Jedlo si môžete objednávať pomocou webových stránok alebo aplikácií na mobile. Po objednaní jedla, čakáte priemerne polhodiny na zvolenej adrese. Vďaka možnosťou nastavenia času aj dňa doručenia jedla, máte jedinečnú možnosť si zariadiť obed kľudne až na druhý deň.

Nakupujete jedlo u Subway, Burrito Loco Víťazná, rôzne vegánskej reštaurácie UGO, vegan Life Thámova alebo Forky's Praha a mnoho ďalších! Vychutnajte si rôzne pokrmy ako Sushi, čínsku, indickú alebo thajskú kuchyňu, steaky, polievky, burgery alebo nakupujte zdravé obedy, šaláty či vegánske jedlo.

Najdôležitejšie pre Wolt je spätná väzba zákazníkov, vďaka ktorej vyraďuje podpriemerné reštauračné zariadenia. Neváhajte využívať zákaznícku podporu, ak máte problém alebo dotaz.

Wolt v Bratislave

Od júla 2019 funguje Wolt v centrálnych častiach Bratislavy. Prvá vlna rozvozu jedla zahŕňala tieto oblasti na mapke. Zatiaľ Wolt jazdí do Starého a Nového mesta, do Ružinova, do častí Petržalky, ale aj do Karlovej Vsi alebo Koliby a Kramárov.

Wolt oblat doručenia

Ako ušetriť pri objednávke?

Najjednoduchší spôsob je využitie nášho zľavového kódu PROMOSK vo výške 5 €, ktorý môžete uplatniť jedenkrát. Ďalej môžete pozývať kamarátov, ktorí pomocou vášho sdílénoho kódu budú zarábať kredity a vy si ich potom môžete uplatniť na objednávku a vychutnať si tie všetky dobroty lacnejšie. Nezabudnite sa prihlásiť k newsletteru a vy tak získate jedinečné zľavové kódy, dopravu zadarmo a ďalšie novinky v oblasti promo akcií. A na aké akcie môžete natrafiť? Trebárs zníženie ceny rozvozu, individuálne zľavy reštaurácií, rôzne darčeky pri rozvoze alebo nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu (Naposledy v spolupráci s Mall.cz). Tak na čo čakáte niečo si objednajte a dobrú chuť!

Wolt v zahraničí

Zľavové akcie na Wolt sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Wolt zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Wolt v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.