Wolt zľavový kód 5 €

Wolt zľavový kód 5 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Použite náš promo kód na Wolt a získajte zľavu 5 € na první objednávku na jedlo v Bratislave, Košiciach a desiatky ďalších miest na Slovensku! Určite ste už vo svojom meste videli modrých kuriérov Wolt. Ide o plošinovú donáškovú službu hotových jedál, ako aj tovaru z viacerých spolupracujúcich obchodov. Ich výhodou je rýchlosť doručenia a výber kvalitných reštaurácií. Wolt sa už osvedčil i v Česku, kde ho môžete využiť nielen v Prahe a v Brne.

Nezabudnite si po uplatnení promo kódu objednať počas 14 dní, aby ste neprišli o zľavu.

Promo kód na 5 €

Uplatnite kupón a získajte zľavu 5 € na první objednávku

   Platí min. do 23.7.2024

Obchody na Wolt market

Na Woltu už nie sú len reštaurácie. Nakúpte si potraviny, alkohol alebo kvetinu

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Wolt!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavu 5 € na maximum?

Zľava platí len na doručenie na vašu adresu a musí byť využitá do 14 dní od zadania propagačného kódu do vášho účtu. Tak ako ostatné promo kódy, aj tento môžete využiť len vtedy, ak ste predtým žiadny promo kód na Wolt neuplatnili.

Ako uplatniť zľavový kupón?

Neviete si rady, ako uplatniť promokód? Pozrite na video.

Stačí vpravo hore kliknúť "Sign up". Potom vyskočí okno, na ktorom sa zaregistrujete cez Facebook alebo email. V prípade registrácie cez Facebook musíte potvrdiť prístup Wolt na vašom profile, kde získa váš e-mail. Následne sa objaví kontaktný formulár, ktorý vyplníte. V časti "Promo code" vložíte zľavový kupón a získate 6 € zľavu.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Ak zvolíte pri registrácii e-mail alebo zabudnete vyplniť v úvodnom formulári promo kód, postupujete nasledovne. Akonáhle vyplníte váš kontaktný e-mail, príde k vám potvrdzovací mail, cez ktorý sa dostanete na Wolt.com. Tu vpravo hore sa pomocou profilového obrázku dostanete na profil (možno sa budete musieť predtým prihlásiť). Teraz sa otvorí nastavenie, kde vľavo v navigácii kliknete na "Enter promo code". Tu vyplníte promo kód do textového poľa a potvrdíte.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Nový rozvoz jedla Wolt

Rozvozce jedla Wolt vznikol vo Fínsku, kde sa postupne rozrástol do celej Európy. Wolt si kladie veľký dôraz na spokojných zákazníkov vďaka kvalitnej ponuke a rýchlemu doručenia jedla. Jedlo si môžete objednávať pomocou webových stránok alebo aplikácií na mobile. Po objednaní jedla, čakáte priemerne polhodiny na zvolenej adrese. Vďaka možnosťou nastavenia času aj dňa doručenia jedla, máte jedinečnú možnosť si zariadiť obed kľudne až na druhý deň.

Nakupujete jedlo u Subway, Burrito Loco Víťazná, rôzne vegánskej reštaurácie UGO, vegan Life Thámova alebo Forky's a mnoho ďalších! Vychutnajte si rôzne pokrmy ako sushi, čínsku, indickú alebo thajskú kuchyňu, steaky, polievky, burgery alebo nakupujte zdravé obedy, šaláty či vegánske jedlo.

Najdôležitejšie pre Wolt je spätná väzba zákazníkov, vďaka ktorej vyraďuje podpriemerné reštauračné zariadenia. Neváhajte využívať zákaznícku podporu, ak máte problém alebo dotaz.

Wolt v Bratislave

Od júla 2019 funguje Wolt v centrálnych častiach Bratislavy. Prvá vlna rozvozu jedla zahŕňala tieto oblasti na mapke. Zatiaľ Wolt jazdí do Starého a Nového mesta, do Ružinova, do častí Petržalky, ale aj do Karlovej Vsi alebo Koliby a Kramárova.

Wolt oblat doručenia

Wolt v Košiciach

Ani druhé najväčšie slovenské mesto na východe nepríde skrátka. Košice tiež privítalo Wolt a môžete si tu objednať z mnohých reštaurácií. Rozvozová zóna pokrýva skoro celé Košice. Tak neváhajte a objednávajte z tých najlepších reštaurácií.

Ako ušetriť pri objednávke?

Najjednoduchší spôsob je využitie nášho zľavového kódu vo výške 5 €, ktorý môžete uplatniť jedenkrát. Ďalej môžete pozývať kamarátov, ktorí pomocou vášho zdieľaného kódu budú zarábať kredity a vy si ich potom môžete uplatniť na objednávku a vychutnať si tie všetky dobroty lacnejšie. Nezabudnite sa prihlásiť k newsletteru a vy tak získate jedinečné zľavové kódy, dopravu zadarmo a ďalšie novinky v oblasti promo akcií. A na aké akcie môžete natrafiť? Trebárs zníženie ceny rozvozu, individuálne zľavy reštaurácií, rôzne darčeky pri rozvoze alebo nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Tak si niečo objednajte a dobrú chuť!

Wolt v zahraničí

Zľavové akcie na Wolt sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Wolt zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Wolt v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.