Wolt promokód -100 CZK

Wolt promokód -100 CZK

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Použite promokód PROMOKUPON na Wolt a získajte zľavu 100 Kč (4 €) na jedlo! Nepočuli ste ešte o Wolt? Ide o medzinárodný projekt na rozvážku jedla, podobný už tuzemsku osvedčenému Bistro.sk. Ich výhoda tkvie v rýchlosti doručenia. Vyskúšajte Wolt v Prahe a najnovšie aj v Brne. Jedného dňa snáď budú aj v Bratislave, ale zatiaľ využijete len v Česku.

Promokód -100 Kč

Uplatnite promokód na doručenie zadarmo!

  Platí min. do 21.9.2019

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Ako uplatniť zľavový kupón?

Stačí vpravo hore kliknúť "Sign up". Potom vyskočí okno, na ktorom sa zaregistrujete cez Facebook alebo email. V prípade registrácie cez Facebook musíte potvrdiť prístup Wolt na vašom profile, kde získa váš e-mail. Následne sa objaví kontaktný formulár, ktorý vyplníte. V časti "Promo code" vložíte zľavový kupón a získate 150 Kč. Teda od februára 2019 už len 100 Kč, čo vám ale aj tak príjemne zlacnie objednávku.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Ak zvolíte pri registrácii e-mail alebo zabudnete vyplniť v úvodnom formulári promo kód, postupujete nasledovne. Akonáhle vyplníte váš kontaktný e-mail, príde k vám potvrdzovací mail, cez ktorý sa dostanete na Wolt.com. Tu vpravo hore sa pomocou profilového obrázku dostanete na profil (možno sa budete musieť predtým prihlásiť). Teraz sa otvorí nastavenie, kde vľavo v navigácii kliknete na "Enter promo code". Tu vyplníte promo kód do textového poľa a potvrdíte.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Nový rozvoz jedla Wolt

Rozvozce jedla Wolt vznikol vo Fínsku, kde sa postupne rozrástol do celej Európy, až k nám do Prahy. Wolt si kladie veľký dôraz na spokojných zákazníkov vďaka kvalitnej ponuke a rýchleho doručenia jedla. Jedlo si môžete objednávať pomocou webových stránok alebo aplikácií na mobile. Po objednaní jedla, čakáte priemerne polhodiny na zvolenej adrese. Vďaka možnosťou nastavenia času aj dňa doručenia jedla, máte jedinečnú možnosť si zariadiť obed kľudne až na druhý deň.

Nakupujete jedlo u Subway, Burrito Loco Víťazná, rôzne vegánskej reštaurácie UGO, vegan Life Thámova alebo Forky's Praha a mnoho ďalších! Vychutnajte si rôzne pokrmy ako Sushi, čínsku, indickú alebo thajskú kuchyňu, steaky, polievky, burgery alebo nakupujte zdravé obedy, šaláty či vegánske jedlo.

Najdôležitejšie pre Wolt je spätná väzba zákazníkov, vďaka ktorej vyraďuje podpriemerné reštauračné zariadenia. Neváhajte využívať zákaznícku podporu, ak máte problém alebo dotaz.

Wolt v Prahe i v Brne

Od júla 2018 funguje Wolt v centrálnych častiach Prahy a svojou oblasť niekoľkokrát rozširoval. Prvá vlna rozvozu jedla zahŕňala tieto oblasti: Vinohrady, Praha 1, Holešovice, Karlín a k tomu pribudli Žižkov či Smíchov.

Mapa rozvozu Wolt v Brně

Od februára 2019 sa Wolt rozšíril do Brna, z čoho sa môžu tešiť obyvatelia tejto moravskej metropoly. Oblasť rozvozu je pritom už v počiatočnej fáze celkom obsiahla. Rozváža sa do centra, Nových sadov, Veveří, Ponava, časti Kráľova Pole a Styrice.

Mapa rozvozu Wolt v Brně

Postupom času sa dočkáme po celej Prahe, Brne a v iných mestách.

Kredity a zdieľanie na Wolt

Využívajte kredity a žetóny a to vďaka zdieľanie promo kódu priateľom a rodine. Stačí zaslať váš unikátny promo kód všetkým blízkym. Ak sa vám kód nepáči, Wolt ponúka generovanie kódu podľa ľubovôle. Ak niekto využije váš kód, dokončí prvú objednávku a zaplatí, 100 CZ (4 €) v kreditoch a môžete si následne kúpiť nejakú dobrotu. Jedinou nevýhodou je obmedzená doba platnosti kreditu. Tak neváhajte a využite kredity než vám utečú.

Ako ušetriť pri objednávke?

Najjednoduchší spôsob je využitie nášho zľavového kódu PROMOKUPON vo výške 100 CZ (4 €), ktorý môžete uplatniť jedenkrát. Ďalej môžete pozývať kamarátov, ktorí pomocou vášho sdílénoho kódu budú zarábať kredity a vy si ich potom môžete uplatniť na objednávku a vychutnať si tie všetky dobroty lacnejšie. Nezabudnite sa prihlásiť k newsletteru a vy tak získate jedinečné zľavové kódy, dopravu zadarmo a ďalšie novinky v oblasti promo akcií. A na aké akcie môžete natrafiť? Trebárs zníženie ceny rozvozu, individuálne zľavy reštaurácií, rôzne darčeky pri rozvoze alebo nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu (Naposledy v spolupráci s Mall.cz). Tak na čo čakáte niečo si objednajte a dobrú chuť!

Wolt v Česku

Zľavové akcie na Wolt sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Wolt zľavy na PromoKupon.cz.