Bistro.sk zľavy a kupóny

Bistro.sk zľavy a kupóny

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite zľavy a zľavové kódy a nechajte si doviezť jedlo pomocou Bistro.sk. Vyberte si najobľúbenejšie pokrmy a vychutnajte si svoje jedlo. V Bratislave dokonca získate zľavu 20% a to sa oplatí. Objednajte si obľúbené pokrmy priamo pred váš dom a ušetrite svoj čas.

  TIP: Našli sme pre vás lepšie zľavu od Wolt! Promo kód na 3 × 2 € a ďalšie 1 zľava nájdete tu.

Aktuálne akcie a zľavy

Pozrite sa na aktuálne akcie a zľavy

   Platí min. do 7.6.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Bistro.sk!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Ako využiť zľavový kód?

Slevový kód môžete uplatniť v poslednom kroku objednávky. Kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu programu, ktorý bude obsahovať textové pole a uplatnite váš slevový kupón.

Využite zľavy a zľavové kódy na Bistro.sk

JSte na výlete v Bratislave alebo sa tu zdržujete? Môžete využiť nákup jedla v Bistro.sk zľavu vo výške 20%. S touto zľavou si jedlo naozaj vychutnáte. K tomu Bistro.sk získalo vyše 451 000 tisíc spokojných zákazníkov, takže si určite pochutnáte na výborných špecialitách. 

Novo si môžete stiahnuť pre vaše pohodlie aplikáciu do smartphone. Aplikácia Bistro.sk je úplne zadarmo a jedlo si môžete objednať odkiaľkoľvek. Môžete tak vyberať ázijské špeciality ako sushi, ryžové rezance alebo vychutnať si poriadny steak alebo burger. Výber je neskutočne široký

Určite oceníte rovnaké ceny ako v reštaurácii a platby môžete vykonávať pomocou karty.

Bistro.sk v Česku

Zľavové akcie na Bistro.sk sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Bistro.sk zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii rozvoz jedla? Pozrite sa tiež na zľavy do Wolt, kde vás čaká promo kód na 3 × 2 €. Zľavy máme aj do SushiTime alebo Bistro.sk.

Máme pre vás lepšie ponuku od Wolt!

Použite promo kód PROMOSK na Wolt a získajte zľavu 6 € na jedlo v Bratislave alebo v Košiciach! Nepočuli ste ešte o Wolt? Ide o medzinárodný projekt na rozvážku jedla, podobný už v tuzemsku osvedčenému Bistro.sk. Ich…

  Prejsť do Wolt  alebo  Chcem zľavy na Bistro.sk

Promo kód na 3 × 2 €

Uplatnite kupón a získajte zľavu 6 € na prvé 3 jedla počas 14 dní

   Platí min. do 7.6.2023