Bistro.sk zľavový kód 4 €

Bistro.sk zľavový kód 4 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite zľavy a zľavové kódy a nechajte si doviezť jedlo pomocou Bistro.sk. Vyberte si najobľúbenejšie pokrmy a vychutnajte si svoje jedlo. V Bratislave dokonca môžete získať extra zľavu a to sa oplatí. Objednajte si obľúbené pokrmy priamo pred váš dom a ušetrite svoj čas.

Promo kód na Wolt na 4 €

Objednajte si cez Wolt so zľavou 2 x 2 €, ktorý vám doručí jedlo ako Bistro.sk

   Platí min. do 26.5.2024

Aktuálne akcie a zľavy

Pozrite sa na aktuálne akcie a zľavy

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Bistro.sk!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód?

Slevový kód môžete uplatniť v poslednom kroku objednávky. Kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu programu, ktorý bude obsahovať textové pole a uplatnite váš slevový kupón.

Využite zľavy a zľavové kódy na Bistro.sk

Jste na výlete v Bratislave alebo sa tu zdržujete? Môžete využiť nákup jedla v Bistro.sk s extra zľavou. Môžete tak ušetriť a vychutnať si navyše perfektné jedlo. K tomu Bistro.sk získalo vyše 451 000 tisíc spokojných zákazníkov, takže si určite pochutnáte na výborných špecialitách. 

Novo si môžete stiahnuť pre vaše pohodlie aplikáciu do smartphone. Aplikácia Bistro.sk je úplne zadarmo a jedlo si môžete objednať odkiaľkoľvek. Môžete tak vyberať ázijské špeciality ako sushi, ryžové rezance alebo vychutnať si poriadny steak alebo burger. Výber je neskutočne široký.

Určite oceníte aj rovnaké ceny ako v reštaurácii a platby môžete vykonávať pomocou karty.

Bistro.sk v Česku

Zľavové akcie na Bistro.sk sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Bistro.sk zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii rozvoz jedla? Pozrite sa tiež na zľavy do Wolt, kde vás čaká promo kód na 4 €. Zľavy máme aj do Foodora alebo KFC.