McDonald's zľavový kód 5 €

McDonald's zľavový kód 5 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite zľavy a kupóny pri nákupe na McDonald's, kde sa poriadne nadlábnete. Vychutnajte si kvalitný hamburgery z českého hovädzieho, šaláty, hranolky ako prílohu, bezodnej nápoje, McCafé, dezerty alebo Happy Meal. Novo si môžete objednať rozvoz od McDonald 'cez aplikáciu Wolt, na ktorú ponúkame promo kód.

McDonald's rozvoz se zľavou 5 €

Objednajte si McDonald's cez Wolt a ušetrite 5 €

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na McDonald's!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

McDonald 'rozvoz

Ako funguje rozvoz od McDonald '? Máte niekoľko možností. My odporúčame si jedlo objednať cez Wolt, kde sú všetky McDonald 'pobočky v Prahe i v Brne. A zároveň dostanete na prvú objednávku zľavu na Wolt pomocou nášho promo kódu. Jedlo u vás z pravidla do 30 minút alebo aj skôr.

Neodolateľne lahodné zľavy McDonald's

McDonald 'mení tvár a poslednou dobou tu nakúpite okrem tých dobrôt, tiež zdravé jedlá. Nenechajte sa ukecať a kúpte si radšej zelený šalát a poriadny hamburger z hovädzieho mäsa bez hranoliek. A ak naozaj máte chuť na poriadnu prasárnu, tak si objednajte Big menu.

McDonald's v Česku

Zľavové akcie na McDonald's sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky McDonald's zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii rozvoz jedla? Pozrite sa tiež na zľavy do Wolt, kde vás čaká promo kód na 5 €. Zľavy máme aj do Bistro.sk alebo Foodora.