KFC zľavový kód 5 €

KFC zľavový kód 5 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Hľadáte zľavy a akcie do KFC? Tu na vás čakajú, tak prečo ešte váhať s objednaním tak vynikajúceho kuracieho mäsa, ako to vie len KFC. Ak si chcete nechať jedlo doviesť až do domu a zároveň ušetriť, odporúčame si objednať cez Wolt, kde je k dispozícii náš promo kód.

KFC rozvoz so zľavou 5 €

Objednajte si KFC cez Wolt a ušetrite 5 €

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na KFC!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako si objednať KFC cez Wolt a získat zľavu?

Najskôr sa musíte novo zaregistrovať na Wolt, kde vyplníte registračný formulár a v ňom zadáte náš promokód. Ak to neurobíte, môžete ho ešte dodatočne zadať vo vašom profile. Potom pri prvých troch objednávkach čerpáte zľavu 2 €, spolu teda ušetríte krásnych 6 €.

burger-sleva.jpgKFC až k vašim dverám

Máte chuť sa poriadne nadlábnuť, ale nechce sa vám dnes vôbec vyťahovať päty z domu? Presne pre tieto prípady je tu KFC rozvoz, ktorý si objednáte na vašu adresu a za chvíľočku sa už budete napchávať výbornými pochutinami z kuracieho mäsa. Kúpte si napríklad Hot Wings, Strips, Zinger burger alebo Longer. Želáme vám dobrú chuť!

KFC v Česku

Zľavové akcie na KFC sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky KFC zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii rozvoz jedla? Pozrite sa tiež na zľavy do Wolt, kde vás čaká promo kód na 5 €. Zľavy máme aj do Bistro.sk alebo Foodora.