Späť do školy 2024

Späť do školy! Tu nájdete zaujímavé zľavy pre žiakov a študentov nastupujúcich do škôl

Prvý deň do školy sa nebezpečne blíži. My vám pomôžeme nájsť tie najlepšie zľavy na školské potreby.

Späť do školy so zľavou až 30%

Začiatok školy je vždy rovnako otravný. Rodičia lietajú po obchodoch, študenti zasa hľadajú výbavu na koľaje či byt a tiež na prednášky. Ak chcete všetko vyriešiť "na jeden klik", nakupujte všetko cez e-shopy online a ušetrite svoj čas a peniaze. Preto sme pre vás tento rok ušetrili trochu času a pripravili sme špeciálny výber zliav na to najdôležitejšie.

ISIC študentské zľavy

Starší študenti môžu využiť ISIC zľavy na nákupy v e-shopoch. Ušetrite pri nákupe poriadneho školského notebooku. Alebo si rovno kúpte Macbook za študentské ceny. Veľa e-shopov ponúka študentské zľavy pre držiteľov kariet ISIC alebo ITIC. Vy tak môžete nastúpiť do nového školského roka s mimoriadnou zľavou potrebné na vybrané notebooky s procesormi Intel® a Windows 10 od osvedčených značiek HP, Dell, Lenovo, ASUS a ACER. Niektoré e-shopy ponúka možnosť sčítať zľavy.

V ponuke študentských zliav nechýbajú ani bežné kalkulačky, batohy alebo slúchadlá ako bezdrôtové AirPod. E-shopy ponúka študentom špeciálne zľavy, ktoré sú až o 30% nižšia. Tak už nečakajte, vytiahnite svoj preukaz a zadarmo sa prihláste do študentského programu v rôznych e-shopoch. Využite aj ponuku exkluzívnych zľava súťaží priamo pre študentov.

Zľavy pre mladších školákov, stredoškolákov i vysokoškolákov

Či už vaše deti nastupujú do školy prvýkrát, alebo ste stredoškolák hľadajúci zľavy na nový telefón či vysokoškolák s vyššími nárokmi na notebook, tu nájdete všetky zľavy prebiehajúci pravidelne každý rok. Mladším školákom môžete spríjemniť pobyt na škole a jednoducho mu nakúpiť cez e-shop potrebné školské pomôcky. Stredoškoláci si tu nájdu svoju zľavu na nový telefón, slúchadlá či notebook. Ste vysokoškolák a čaká vás boj o prežitie na skúškach a sem tam nejaká tá párty? Mrknite na náš výber, určite tam nájdete skvelé zľavy.

Študentské zľavy na elektroniku

Väčšina e-shopov požaduje po študentoch ISIC, aby mohli uplatniť zľavu. Niektorí to ale tak nehrotí a stačí využiť k nákupu zľavové kódy na elektroniku a vy tak nemusíte mať ani ISIC. Využite naše zľavy a zľavové kódy a nemusíte byť držiteľom ISIC karty. Nakupujte v zľave mobilné telefóny Samsung, iPhone a ďalšie. Ďalej vyberajte nové notebooky za skvelé študentské ceny, ktoré vás iste milo poteší.