Späť do školy

Späť do školy! Tu nájdete zaujímavé zľavy pre žiakov a študentov nastupujúcich do škôl

Prvý deň do školy sa nebezpečne blíži. My vám pomôžeme nájsť tie najlepšie zľavy na školské potreby.

Momentálne tu nie sú žiadne zľavy. Sezóna pre Späť do školy prebieha od %štart% do 15.9.2021.

Začiatok školy je vždy rovnako otravný. Rodičia lietajú po obchodoch, študenti zasa hľadajú výbavu na koľaje či byt a tiež na prednášky. Ak chcete všetko vyriešiť "na jeden klik", nakupujte všetko cez e-shopy online a ušetrite svoj čas a peniaze. Preto sme pre vás tento rok ušetrili trochu času a pripravili sme špeciálny výber zliav na to najdôležitejšie.

ISIC študentské zľavy

Starší študenti môžu využiť ISIC zľavy na nákupy v e-shopoch. Ušetrite pri nákupe poriadneho školského notebooku. Alebo si rovno kúpte Macbook za študentské ceny. Veľa e-shopov ponúka študentské zľavy pre držiteľov kariet ISIC alebo ITIC. Vy tak môžete nastúpiť do nového školského roka s mimoriadnou zľavou potrebné na vybrané notebooky s procesormi Intel® a Windows 10 od osvedčených značiek HP, Dell, Lenovo, ASUS a ACER. Niektoré e-shopy ponúka možnosť sčítať zľavy.

V ponuke študentských zliav nechýbajú ani bežné kalkulačky, batohy alebo slúchadlá ako bezdrôtové AirPod. E-shopy ponúka študentom špeciálne zľavy, ktoré sú až o 30% nižšia. Tak už nečakajte, vytiahnite svoj preukaz a zadarmo sa prihláste do študentského programu v rôznych e-shopoch. Využite aj ponuku exkluzívnych zľava súťaží priamo pre študentov.

Zľavy pre mladších školákov, stredoškolákov i vysokoškolákov

Či už vaše deti nastupujú do školy prvýkrát, alebo ste stredoškolák hľadajúci zľavy na nový telefón či vysokoškolák s vyššími nárokmi na notebook, tu nájdete všetky zľavy prebiehajúci pravidelne každý rok. Mladším školákom môžete spríjemniť pobyt na škole a jednoducho mu nakúpiť cez e-shop potrebné školské pomôcky. Stredoškoláci si tu nájdu svoju zľavu na nový telefón, slúchadlá či notebook. Ste vysokoškolák a čaká vás boj o prežitie na skúškach a sem tam nejaká tá párty? Mrknite na náš výber, určite tam nájdete skvelé zľavy.

Študentské zľavy na elektroniku

Väčšina e-shopov požaduje po študentoch ISIC, aby mohli uplatniť zľavu. Niektorí to ale tak nehrotí a stačí využiť k nákupu zľavové kódy na elektroniku a vy tak nemusíte mať ani ISIC. Využite naše zľavy a zľavové kódy a nemusíte byť držiteľom ISIC karty. Nakupujte v zľave mobilné telefóny Samsung, iPhone a ďalšie. Ďalej vyberajte nové notebooky za skvelé študentské ceny, ktoré vás iste milo poteší.