HoppyGo zľavový kód 12 €

HoppyGo zľavový kód 12 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite exkluzívny zľavový kód na HoppyGo a ušetrite na prenájme auta. Pri rezervácii zadajte zľavový kód PROMOKUPON12 a získajte zľavu 12 € na prenájom auta nad 75 € alebo PROMOKUPON8 na prenájom auta nad 50 €, tieto kódy sú platné aj pre existujúcich zákazníkov. Prenajmite si svoje vysnívané auto jednoducho, flexibilne a bez papierovačiek pomocou aplikácie. Vybrať si môžete z tisícov áut rôznych značiek a kategórií pre každú príležitosť. Autá sú k dispozícii po celej krajine. Či už hľadáte sťahovacie vozidlo, Teslu na vyskúšanie zrýchlenia alebo čokoľvek na štyroch kolesách na výlet, HoppyGo je tu pre vás.

Zľavový kód 12 €

Zľava aj pre existujúcich užívateľov pre pôžičky nad 75 €

   Platí len do 31.12.2024

Zľavový kód 8 €

Zľava aj pre existujúcich užívateľov pre pôžičky nad 50 €

   Platí len do 31.12.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na HoppyGo!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Zľavy sa vzťahujú na prenájom vozidiel na Slovensku.

Ako funguje HoppyGo?

HoppyGo je carsharingová spoločnosť, kde si môžete požičať vozidlá od samotných užívateľov, ktorých je tam aktuálne desiatky tisíc. Využijete to hlavne vo veľkých mestách, kde je množstvo užívateľov, ktorí vám auto radi požičajú.HoppyGo slevový kupón a promo kód

Máte doma auto, ktoré zbytočne stojí v garáži? Prečo ho jednoducho niekomu nepožičať a nezískať z toho peniaze? Aplikácia HoppyGo je priamo pre toto stvorená. Carsharingová spoločnosť, ktorá ponúka požičiavanie vozidiel samotných používateľov, ktorých je už desiatky tisíc! Obzvlášť vo veľkých mestách ako na ne natrafíte najviac a naozaj sa to oplatí.

Aká býva cena prenájmu?

V prípade, že si chcete požičať "športiak" alebo SUV, tak počítajte s vyššou cenou vozidla za požičanie na deň. Ak ste trochu skromnejší a využijete náš zľavový kód, tak je požičanie pomerne za dobre nastavené ceny. Vyberajte od Smartov až po BMW. Ceny vozidiel sa pohybujú už od 12 € alebo luxusné vozidlá za 100 € a viac!

Ako je zaistená bezpečnosť pôžičky?

Ak nikomu nikdy neveríte, tak tu sa báť nemusíte. Môžete využiť služby Uniqa a ich výhodné balíčky poistenia, pri ktorých si jazdu užijete naplno. Nepretržitá asistenčná služba, pristavenie náhradného vozidla podľa potreby, zámeny paliva, to všetko tu nájdete!

HoppyGo v zahraničí

Zľavové akcie na HoppyGo sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky HoppyGo zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na HoppyGo v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.