HoppyGo zľavový kód 12 €

HoppyGo zľavový kód 12 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite na HoppyGo exkluzívne zľavy aj pre existujúcich zákazníkov a prenajmite si váš vysnívaný automobil ľahko, flexibilne a bez zbytočného papierovania. Na výber máte tisíce áut najrôznejších značiek aj kategórií pre akúkoľvek príležitosť. Vozidlá sú dostupné po celej SR. Kompletnú ponuku nájdete na webe platformy HoppyGo. Pri rezervácii vozidla zadajte zľavový kód PROMOKUPON12 a získajte 12 € zľavu na prenájom vozidla nad 75 € alebo PROMOKUPON8 na prenájom vozidla nad 50 €. Promo kódy platia pre nových aj existujúcich užívateľov. Prevzatie vozidla prebieha pomocou chytrej mobilnej aplikácie HoppyGo.

Zľavový kód 12 €

Zľava aj pre existujúcich užívateľov pre pôžičky nad 75 €

   Platí len do 31.12.2023

Zľavový kód 8 €

Zľava aj pre existujúcich užívateľov pre pôžičky nad 50 €

   Platí len do 31.12.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na HoppyGo!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Zľavy sa vzťahujú na prenájom vozidiel na Slovensku.

Ako funguje HoppyGo?

HoppyGo je carsharingová spoločnosť, kde si môžete požičať vozidlá od samotných užívateľov, ktorých je tam aktuálne desiatky tisíc. Využijete to hlavne vo veľkých mestách, kde je množstvo užívateľov, ktorí vám auto radi požičajú.HoppyGo slevový kupón a promo kód

Máte doma auto, ktoré zbytočne stojí v garáži? Prečo ho jednoducho niekomu nepožičať a nezískať z toho peniaze? Aplikácia HoppyGo je priamo pre toto stvorená. Carsharingová spoločnosť, ktorá ponúka požičiavanie vozidiel samotných používateľov, ktorých je už desiatky tisíc! Obzvlášť vo veľkých mestách ako na ne natrafíte najviac a naozaj sa to oplatí.

Aká býva cena prenájmu?

V prípade, že si chcete požičať "športiak" alebo SUV, tak počítajte s vyššou cenou vozidla za požičanie na deň. Ak ste trochu skromnejší a využijete náš zľavový kód, tak je požičanie pomerne za dobre nastavené ceny. Vyberajte od Smartov až po BMW. Ceny vozidiel sa pohybujú už od 12 € alebo luxusné vozidlá za 100 € a viac!

Ako je zaistená bezpečnosť pôžičky?

Ak nikomu nikdy neveríte, tak tu sa báť nemusíte. Môžete využiť služby Uniqa a ich výhodné balíčky poistenia, pri ktorých si jazdu užijete naplno. Nepretržitá asistenčná služba, pristavenie náhradného vozidla podľa potreby, zámeny paliva, to všetko tu nájdete!

HoppyGo v zahraničí

Zľavové akcie na HoppyGo sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky HoppyGo zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na HoppyGo v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii doprava? Pozrite sa tiež na zľavy do Anytime Carsharing, kde vás čaká promo kód za 200 kč. Zľavy máme aj do Bolt alebo Flixbus.