Mikulášske zľavy 2024

Mikulášska nádielka zliav pre každého

Boli ste dobrí? Mikuláš, čert a anjel vám prinesú prekvapivé zľavy.

Momentálne tu nie sú žiadne zľavy. Sezóna pre Mikulášske zľavy prebieha od %štart% do 7.12.2024.

Kedy sa oslavuje sviatok svätého Mikuláša? Ako každý rok má Mikuláš sviatok 6. decembra, ale potkať ho aj s čertom vo meste môžete deň predtým. Bežte sa pozrieť na čertov pokojne aj do zahraničia. Ponuka je naozaj tento rok pestrá a to vrátane zliav. Mikulášske akcie 2022 vás tento rok milo poteší.

Mikulášska nádielka s 20% zľavou

S touto ponukou chodí pravidelne Zoot. Doslova vám pogratulují "Že ste boli dobrí a zaslúžite si odmenu". Zľavu 20% tak môžete využiť na nákupy. Avšak očakávame, že tento rok to bude inak a prídu s inou zaujímavou ponukou. Trebárs adventný kalendár, kde môžete využiť už pred mikulášsku zľavou Zoot zľavový kód. Ďalšie módne e-shop BIBLOO ponúka zľavový kód 20%. Tento zľavový kód využijete každý deň na niečo iné. Takže na neho natrafíte až do 24. 12.

Kozmetická značka Yves Rocher ponúka naozaj zaujímavé mikulášske zľavy, ktoré vás oslní. Natrafíte tu na zľavové kódy v hodnote až -20 , Yves Rocher zľavový kód -70% na najdrahší produkt a alebo dopravu zdarma. Ponuka je naozaj pestrá. Môžete tak potešiť svoju milovanú značkovou kozmetikou a to za skvelé ceny.

Mikulášske zľavy na nábytok Okay a Jena-nábytok

Okay ponúkal akciu: Posledná šanca Posledná šanca využiť mikulášske zľavy 50% na nábytok. Akcia býva časovo limitovaná, väčšinou okolo troch dní. Asko nábytok ponúka síce rovnakú akciu, ale môžete natrafiť na iné produkty v zľave. Tak sa pozrite, čo tento rok budú ponúkať v zľave.

A ak by ste tento rok na nič zaujímavé ho nenatrefili, skúste našu sezónne akciu Predvianočné zľavy, ktoré vás iste zaujmú.

Za športom s mikulášsku zľavou

Sportisimo ponúka každoročne až 50% Mikulášska ZÁRUKA na oblečenie a lyže! Môžete si tak nakúpiť nové lyže pod stromček, alebo ak ste naozaj netrpezliví, tak už je vyskúšať hneď. Otázkou je, či vám bude priať počasie. Pokiaľ máte členskú kartu Hervis alebo jednoducho tu hľadáte zľavy, skombinujte našu ponuku s vašou zákazníckou kartou a využite zľavy až 25% na lyže, zimné športové oblečenie a mnoho ďalšieho. A ak ste študent môžete využiť aj zľavu ISIC.

Za čertov do zahraničia

České kormidlo a ďalšie CK ponúka jednodňové zájazdy za čertov do zahraničia. Môžete sa tak pozrieť na čertov do Rakúska. Konkrétne adventné zájazd do rakúskeho Retz s sprievodom čertov. Ďalej môžete do rakúskeho Krampuslauf alebo najväčšieho sprievodu čertov v Salzburgu. Títo čerti sú oproti tým naším čertům iná liga.