Cyber Monday 2024

Nepremárnite najväčší deň pre online zľavy!

V pondelok po Black Friday začína ďalší zľavová mánia Cyber ​​Monday, pri ktorej vyhlasujú zľavy hlavne e-shopy a obchody so spotrebičmi.

Momentálne tu nie sú žiadne zľavy. Sezóna pre Cyber Monday prebieha od %štart% do 9.12.2024.

Po Black Friday tu máme ďalšie nákupné sviatok Cyber ​​Monday, ktorý vám tiež nedá spať. Využite zľavy až 80% na elektroniku, oblečenie a obuv, módne doplnky, nábytok a mnoho ďalšieho.

Čo je Cyber ​​Monday?

Cyber ​​Monday je marketingový pojem, ktorý vychádza na prvý pondelok po Sviatku Vďakyvzdania v USA. Táto marketingová akcia bola vytvorená v roku 2005 a to v rámci mnohých marketingových kampaní, tak aby prinútili ľudí nakupovať. Ide tak o oficiálny sviatok e-commerce. V kamenných obchodoch na túto akciu nenatrafíte. Na Cyber ​​Monday nakúpite tovar ďaleko lacnejšie a výhodnejšie ako v bežných dňoch. Ak ste nestihli Black Friday, tak máte jedinečnú šancu svoju chybu napraviť a poriadne nakúpiť. Cyber ​​Monday sa tak tešia stále väčšej popularite. V tento sviatok sa zvyšuje návštevnosť e-shopov a zvyšujú sa im tržby. Napríklad v roku 2013 prekročili obraty 2 miliardy dolárov v USA. A každým rokom sa toto číslo len navyšuje.

Cyber ​​Monday zľavy na elektroniku

Cyber ​​Monday ponúka hlavne zľavy na sortiment z elektroniky ako domáce spotrebiče, počítače, smartphony, tablety, herné konzoly a ďalšie skvelé veci. Akcia býva časovo limitovaná bežne len na 24 hodín. Tak ponáhľajte s nákupom!

Cyber ​​Monday zľavy na oblečenie a kozmetiku

Okrem skvelých zliav na elektroniku natrafíte na Cyber ​​Monday tiež na zľavy zamerané na oblečenie, topánky alebo módne doplnky. Je to skvelá príležitosť k nákupu, preto využite zľavy na kvalitné prémiové kúsky oblečenia ako Adidas,

Ďalej môžete využiť zľavy na kozmetiku a parfumy. Natrafíte tak na zľavy na obľúbenú kozmetiku a parfumy, ďalej na produkty na starostlivosť o telo a vlasy. Ďalej nakúpite v zľave parfumy a vône alebo prémiovú kozmetiku najvyššej kvality od luxusných značiek ako Hugo Boss, Armani, Calvin Klein a mnoho ďalších.

Nakupujte už vianočné darčeky s predstihom

Sviatky sa nekompromisne blíži! Nakúpte si darčeky do zásoby teraz a vyhnite sa zbytočným radám a menej výhodným cenovým ponukám. Na darčeky sa naozaj oplatí myslieť trochu skôr a nenechávať nákupy na poslednú chvíľu. Cyber ​​Monday je ideálny moment na kúpu darčeka pre všetkých vašich blízkych. Vďaka Cyber ​​Monday môžete ušetriť na zľavách desiatky percent!