Tesla promo kód na €1000

Tesla promo kód na €1000

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Zľava na auto? U Tesla Motors úplne bežné. Kúpte si svoju novú Teslu poháňanú elektrinou a ušetrite s našim promo kódom. Tesla spája sny s realitou a tvorí budúcnosť, ktorá sa dá doslova chytiť za volant. Ponúka modely špičkových elektrických áut s označením 3, Y, X až po najrýchlejší a luxusný model S Plaid. Auty to však nekončí, ponúkajú aj inovatívne solárne panely a domáce batérie Powerwall.

Pre každého, kto chce prispieť k udržateľnejšej budúcnosti a zároveň si užiť jazdu svojho života, je Tesla tým správnym miestom. S využitím zľavového kódu je teraz prechod na elektromobilitu ešte lákavejší. Vozidlá vás nadchnú skvelou ovládateľnosťou, dlhým dojazdom a víziou Elona Muska, ktorá je vidieť v každom ich detaile.

Zľava 1000 € na Model S alebo X

...

   Platí min. do 26.5.2024

Zľava 500 € na Model 3 alebo Y

Referral link pre najväčšiu zľavu na nákup nového auta Tesla

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Tesla Motors!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Aké modely áut ponúka spoločnosť Tesla?

Model Y: Tento model je kompaktný SUV, ktorý bol prvýkrát predstavený v roku 2020. Model Y sa vyznačuje vysokou úrovňou bezpečnosti, priestornosťou, pohodlím a vysokým dojazdom na jedno nabitie. Jeho konštrukcia je založená na Modele 3, ale ponúka viac priestoru a flexibilitu v interiéri, vrátane voliteľného tretieho radu sedadiel.

Model 3: Je to najdostupnejší model spoločnosti Tesla, ktorý bol predstavený v roku 2017. „Trojka“ je kompaktný sedan, ktorý ponúka vynikajúci dojazd, bezpečnosť a výkon. Vďaka svojej cene a vlastnostiam je to jeden z najpredávanejších elektromobilov na svete.

Model S: Tento model je luxusný sedan, ktorý bol prvýkrát predstavený v roku 2012. Model S sa vyznačuje najdlhším dojazdom zo všetkých modelov Tesla, vysokým výkonom a prvotriednym interiérom. V roku 2021 prešiel Model S významným faceliftom, ktorý zahŕňal nový interiér a vylepšený dojazd.

Model X: Je to luxusné SUV, ktoré bolo predstavené v roku 2015. Model X je známy svojimi "falcon wing" dverami, ktoré sa otvárajú vertikálne, a veľkým priestranným interiérom. Model X taktiež ponúka vynikajúci dojazd a výkon.

Je dôležité poznamenať, že všetky modely Tesla majú niektoré spoločné vlastnosti, ako je napríklad možnosť samoriadenia (autopilot), vysoká úroveň bezpečnosti a schopnosť rýchleho nabíjania na staniciach Supercharger.

Aký maximálny dojazd majú elektrické autá Tesla?

Maximálny dojazd rôznych modelov Tesla v roku 2023 je nasledujúci:

Model S: 405 míľ (651 km)

Model 3 Standard: 358 míľ (576 km)

Model X: 348 míľ (560 km)

woman-using-smartphone-near-charging-electric-car-2023-04-07-16-09-11-utc.jpg

Čo vieme o spoločnosti Tesla?

Spoločnosť Tesla, Inc., pôvodne známa ako Tesla Motors, bola založená v roku 2003 skupinou inžinierov vrátane Martina Eberharda a Marca Tarpenninga. Ich cieľom bolo ukázať svetu, že elektromobily môžu byť nielen udržateľnejšie, ale aj lepšie ako tradičné automobily s internými spaľovacími motormi.

Elon Musk, ktorý je dnes najviac spájaný s Teslou, sa pripojil k firme ako predseda predstavenstva v roku 2004 a neskôr sa stal jej generálnym riaditeľom. Prvým modelom, ktorý Tesla uviedla na trh, bolo športové vozidlo Roadster v roku 2008. Tento automobil bol priekopnícky, pretože bol jedným z prvých sériovo vyrábaných elektromobilov, ktorý mal dojazd cez 200 míľ (približne 322 km) na jedno nabitie.

V roku 2012 Tesla predstavila Model S, luxusný elektromobil, ktorý bol vysoko oceňovaný pre svoj dojazd, výkon a bezpečnosť. Model S bol prvým autom, ktoré Tesla navrhla a vyrobila úplne sama.

Nasledoval Model X, luxusný SUV, ktorý bol uvedený na trh v roku 2015. Jeho najznámejšou vlastnosťou sú "falcon wing" dvere, ktoré sa otvárajú vertikálne. V roku 2017 Tesla zmenila svoje meno z Tesla Motors na Tesla, Inc., aby odrážala svoje rozšírené podnikanie mimo automobilov, vrátane solárnej energie a úložných riešení.

V tom istom roku bol predstavený Model 3, cenovo dostupnejší sedan, ktorý mal za cieľ priniesť elektromobily k širšiemu publiku. Tento model sa stal jedným z najpredávanejších elektromobilov na svete. V roku 2019 Tesla predstavila Model Y, kompaktný SUV, a taktiež svoj prvý pick-up truck, Cybertruck.

Dnes je Tesla jedným z najznámejších a najúspešnejších výrobcov elektromobilov na svete, s výrazným podielom na celosvetovom trhu elektromobilov.

Tesla Motors v zahraničí

Zľavové akcie na Tesla Motors sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Tesla Motors zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Tesla Motors v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii auto / moto? Pozrite sa tiež na zľavy do carVertical, kde vás čaká zľavový kód 20%. Zľavy máme aj do PneumatikyPriamo alebo Tirendo.