PneumatikyPriamo zľavy a kupóny

PneumatikyPriamo zľavy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Hľadáte pneumatiky v zľave? Pozrite sa na PneumatikyPriamo, kde nájdete obrovský výber pneu a ráfikov za veľmi prívetivé ceny. S PneumatikyPriamo si môžete kúpiť pneumatiky ako na osobné, tak aj na nákladné automobily alebo motorky. Stačí vybrať rozmer a vyhľadávač všetko urobí za vás. Pomocou prípadného využitia zľavového kódu môžete ušetriť ešte viac.

Najlepšie ponuky

Využite túto výhodnú ponuku čo najskôr

   Platí min. do 26.5.2024

Letné pneumatiky

Kúpte si letné pneu za dobrú cenu

   Platí min. do 26.5.2024

Zimné pneumatiky

Výhodná kúpa zimných pneu

   Platí min. do 26.5.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na PneumatikyPriamo!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na PneumatikyPriamo?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke.

V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

O obchode PneumatikyPriamo

Pneumatikypriamo je online obchod, ktorý sa špecializuje na predaj pneumatík. Ponúka široký sortiment pneumatík rôznych veľkostí a značiek pre osobné autá, motocykle, ľahké a ťažké nákladné vozidlá, autobusy a špeciálne vozidlá vrátane pneumatík pre elektrické vozidlá. Zákazníci majú k dispozícii bezpečný nákup s rôznymi platobnými možnosťami.

Firma má viac ako 6 miliónov zákazníkov po celom svete a existuje od prelomu tisícročia. Ponúka tiež službu montáže pneumatík prostredníctvom certifikovaných partnerov a má transparentnú cenovú politiku bez skrytých nákladov.

Není k dispozici žádný popis fotky.Kedy je povinnosť prezuť pneumatiky na aute?

Na Slovensku je povinnosť používať zimné pneumatiky stanovená zákonom č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke. Povinnosť prezúvania zimných pneumatík platí pre osobné autá od 15. novembra do 31. marca, pokiaľ vozovku pokrýva súvislá vrstva snehu, námrazy alebo ľadu, a to na všetkých nápravách. Pre nákladné autá nad 3,5 t musia mať zimné pneumatiky aspoň na jednej z náprav, autobusy zase na všetkých nápravách. Táto povinnosť platí aj mimo tohto obdobia, pokiaľ je na ceste už spomínaná súvislá vrstva snehu, námrazy alebo ľadu. Minimálny dezén musí byť 3 mm.

Odporúča sa nečakať do poslednej chvíle s prezúvaním, napríklad až do prvého snehu alebo námrazy. Podľa odborníkov by ste mali vážne uvažovať o prezutí už vtedy, keď denná priemerná teplota neprekročí 7°C, a to po dobu troch dní po sebe. V prípade nesplnenia povinnosti prezutia a jazdy na letných pneumatikách na zasneženej vozovke hrozí pokuta až 60 € pre fyzické osoby a až 3500 € pre právnické osoby, rovnako ako zákaz pokračovania v jazde a následné odťahovanie vozidla

PneumatikyPriamo v Česku

Zľavové akcie na PneumatikyPriamo sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky PneumatikyPriamo zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii auto / moto? Pozrite sa tiež na zľavy do carVertical, kde vás čaká zľavový kód 20%. Zľavy máme aj do Tesla Motors alebo Tirendo.