Revolut zľavy a kupóny

Revolut zľavy a kupóny

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte Revolut účet standard zadarmo a kartu Revolut. Využite všetky výhody a zĺavové kódy na Revolut. Vďaka tejto službe môžete cestovať a platiť viac ako 150 menami s medzibankovom kurzom, posielajte jednoducho peniaze svojim priateľom jedným tlačidlom a mnoho ďalšieho. Platiť tak môžete virtuálne kartou Revolut v mobile, chytrých hodinkách alebo klasickú platobnou kartou Revolut.

Účet Standard zadarmo

Zvoľte si balíček, v tom základnom je nulový mesačný poplatok

  Platí min. do 26.1.2021

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Revolut!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Čo je Revolut?

Revolut je mobilný banka, v ktorej máte možnosť si zriadiť fyzickú a virtuálne kartu MasterCard. Naviac má výhodné kurzy, ktoré vám žiadna klasická banka neponúkne. Revolut získal bankovú licenciu a teda sú vaše vklady poistené. Mobilná aplikácia Revolut je zabezpečená snímaním tváre alebo odtlačkom prsta.

Bezplatnú kartu MasterCard môžete získať zadarmo (bežná cena 5,99 €), stačí kliknúť na odkaz. Revolut v súčastnosti ponúka viac ako 150 mien a to od klasických ako EURO, CZK, USD alebo Bitcointy a mnoho ďalšieho.

Registrácia Revolut a získanie bezplatnej karty zdarma

Pokiaľ chcete kartu zadarmo s účtom, musíte kliknúť na odkaz tu. Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo z odkazu alebo sa na stránkach Revolut zaregistrujete. Pri registrácii je nutné vyplniť vaše osobné údaje (Meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mail, heslo, a pod.). Ďalej je nutné overiť vašu totožnosť pomocou občianskeho preukazu, pasu alebo vodičského preukazu. Nakoniec prebehne validácia aj pomocou vašej fotografie (zaobstaráte si selfie). Je nutné pre založenie účtu vložiť min. čiastku na účet.

Pri výbere virtuálne karty ju môžete používať prakticky ihneď potom, čo je vaša totožnosť overená. Ak požadujete vašej Revolut kartu fyzicky, musíte si na nej chvíľu počkať (zvyčajne do 14 dní a zadarmo). Možno využiť aj rýchlejšie platené varianty.

Revolut je zadarmo a ovládanie je intuitívne. Zabezpečenie je formou pin kódu, odtlačkom prsta alebo odomykaním pomocou snímačom tváre.

Môžete tiež využiť Premium účet a Metal účet. Účty ponúka míňanie bez poplatkov, bez obmedzenia, z bankomatov vyberať dvojnásobok sumy, využívať ďalšie karty s vlastným dizajnom a mnoho ďalšieho.

Výbery v zahraničí

Tu nájdete bankomaty, kde vyberiete v zahraničí zadarmo. Priebežne je aktualizuje komunita revoluta. Nájdete tu zaujímavé a aktuálne informácie.

A čo konverzie v zahraničí? Určite sa vyhnite veľkým oblúkom konverziu zo strany bankomatu! Vždy vyberajte v lokálnej mene, napr. V Bulharsku Levy. O výhodnú konverziu sa postará Revolut. Bohužiaľ konverziu jednotlivých bánk ponúka takmer každý bankomat a to vo väčšine prípadov s naozaj nevýhodným kurzom.

Zabezpečenie Revolut

Ako už bolo povedané, aplikácia má zapečenie pomocou troch rôznych metód: pin kód, odtlačkom prsta alebo snímačom tváre. Revolut kartu možno pomocou aplikácie okamžite zablokovať v prípade, že bola zneužitá. Ďalej môžete využívať denné limity, zakázať rôzne formy platenia ako bezkontaktné platby apod.

Zaujímavosťou je aj zabezpečenie pomocou Tracking vašej polohy (GPS) a využívanie karty. Ak vyhodnotí, že aplikácia je zneužitá, automaticky zablokuje kartu. Toto zabezpečenie u nás nie je u tuzemských bánk typické. Tiež funkcie Trezor ponúka zaujímavé možnosti ako ušetriť na vysnívanú dovolenku. Vaše platby Revolut zaokrúhľuje a posiela do trezoru.

Prevádzanie peňazí na Revolut

Môžete využiť tri spôsoby, ako dobíjať Revolut účet. Jednoduchá metóda je pomocou platobnej karty, ďalej môžete bankovým prevodom alebo zasielania peňazí z iného majiteľa Revolut účtu a to okamžite (rádovo čakáte pár sekúnd).

Nemusíte už zbytočne platiť ďalšie poplatky za transakciu medzi bankami, prevod je okamžitý a prakticky na jedno kliknutie. Môžete poslať žiadosť o peniaze s vtipnou GIF svojmu priateľovi, kolegyňu alebo kamarátovi. Samozrejmosťou sú výhodnejšie kurzy medzi menami.

Zdieľané platenia je skutočnou novinkou! Stačí, keď zaplatí jeden Revolut kartou a následne si rozdelíte platbu medzi svojich kamarátov. Zašlite im akurát žiadosť o zaplatenie dohodnutej sumy.

Prevody mien

Revolut ponúka mať až 20 rôznych mien na účte vrátane kryptomen a vymeniť ich za tzv. medzibankové kurzy. Nejedná sa o kurzy bánk a zmenární, ale za skutočný kurz, ktorý je v doterajšej krajine. Napr. navštívite Bulharsko a vyberie si z bankomatu za taký kurz, ktorý je skutočný. Môžete aj špekulovať, či bude znižovaniu hodnoty či apreciácie kurzu a mať tak ďalšie pasívny príjem.

Meny nemusíte meniť pred odchodom. Môžete pokojne zaplatiť na mieste dovolenke napr. V Chorvátsku, kde si predajca strhne sumu. Vy uvidíte medzibankové kurz, ktorý je skutočný a všetko sa zobrazí v reálnom čase. Držíte tak výdavky stále pod kontrolou v prehľadných grafoch a históriu. Výdavky sú rozdelené do kategórií ako jedlo, doprava, a pod.

Základná verzia ponúka výbery z bankomatov v tuzemsku a cudzine zadarmo a to do 200 eur. Vyššia čiastky si už účtujem s poplatkom 2% z výberu. Obyčajný človek si s takou sumou vystačí.

Bacha na prevody mien cez víkendy, kedy Revolut dáva prirážku od 0,5%! U niektorých mien býva prirážka väčšia. Údajne sa môže tiež vyskytnúť problém, ak vyberáte z tuzemského bankomatu, kedy banka pripíše poplatok za výber z cudzej karty.

Revolut v zahraničí

Zľavové akcie na Revolut sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Revolut zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Revolut v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.