Jarné zľavy a výpredaje 2024

Oslávte príchod jara s čerstvo rozkvitnutými zľavami

Momentálne tu nie sú žiadne zľavy. Sezóna pre Jarné zľavy a výpredaje prebieha od %štart% do 1.6.2024.

Najčastejšie jarné (marcové) zľavy? Tu sa dozviete, čo najvýhodnejšie sa dá nakúpiť v marci. Nahliadli sme do štatistík zliav a máme skvelé správy pre všetkých milovníkov práce na záhradke a tiež pre ženy túžiace po kráse.

Marec útlm nákupov

Čo sa týka zliav všeobecne, marec je skôr mesiacom pokoja. Obchodníci sa pripravujú po všetkých tých vianočných a zimných výpredajich na Veľkú noc, kde je najväčší dopyt po jedle a potravín na pečenie vrátane alkoholu na oslavy. Takže najväčší záujem je o veľkonočný sortiment. Pri jarných zľavách najviac natrafíte na zľavnené marcovej tovar a prevažne ide o záhradné náradie a pomocníkmi pre pestovanie rastlín a o vlasovú kozmetiku.

Zľavy na záhradné potrieb

Jar už býva v plnom prúde a s nimi aj jarné zľavy na záhradné potreby. Využite marcové zľavy a nakúpte záhradné pomocníkmi, hrantíky, krompáče a ďalšie záhradné potreby ako záhradnícke nožnice alebo záhradné lopatky ,. Nájdete aj zaujímavé zľavy na záhradnú techniku: kosačky, kultivátory a reťazové píly. Ďalšie výpredajové akcie sa dajú čakať až v septembri, ale zľavy už nie sú tak atraktívne ako v marci.

Vo zľavách sa tiež často objavuje aj ďalšie náradie vhodné pre prácu na záhrade. Využite zľavy na lopaty, oblúkové pílou a ďalšie. V zľave tiež sú kvety, ktoré štartujú od mája aj o viac ako 50%.

Elektronika v zľave

Elektronika je v zľave vždy a natrafíte každý mesiac v roku na zaujímavé marcové zľavy na chladničky, domáce kino či práčky. E-shopy reagujú tiež na športové udalosti ako majstrovstvá sveta v hokeji, liga majstrov a ďalšie športové udalosti, ktoré zníži cenu televíziou. Hoďte nohy na stôl, otvorte pivo a užite s kamarátmi pri novej televízie poriadny futbal!

Kozmetika v akcii

Že je zimné obdobie náročné pre vlasy je snáď každej žene jasné. Vlasom vadí mráz a častejšie nosenie pokrývky hlavy im nerobí dobre. Produkty na starostlivosť o vlasy a pleť tak sú v zľave. Nakupujte so zľavami vlasovú kozmetiku - šampóny, laky na vlasy, farby a výživu pre vlasy. Obnovte svoju vonkajšiu krásu po tuhej zime.

Dovolenky k moru a autá za zaujímavé ceny

Určite stojí nakupovať dovolenke vo First minute, kedy zájazdy majú nižšiu cenu ako v hlavnej sezóne. Zájazdy nakúpené vo First Minute vyjdú lacnejšie než pri nákupoch na poslednú chvíľu a ešte je veľký výber. Veľa peňazí ušetríte tiež pri nákupe nového auta. Vypredávajú sa modely z predchádzajúceho roka a zľavy dosahujú desaťtisíce, u drahších modelov až státisíce korún. S výraznou zľavou sa dá kúpiť aj bazén a chémie na údržbu.