Novoročný výpredaj 2024

Oslávte nový rok s výraznými zľavami

Počkať sa vyplatilo. Nakúpte zlacnený tovar po Vianociach a ušetrite na neuveriteľných zľavách!

Výpredaj zľavy až 50%

Novoročné výpredaje a zľavy

Počkali ste s nákupmi až do doby po vianociach? Pod stromček si to síce už nedáte, ale môžeme vás potešiť, že aspoň výrazne ušetríte. A navyše sa vyhnete problémom masového predvianočného nakupovania, ako sú napríklad u Black Friday. Novoročné výpredaje 2022 sú tu.

Januárové výpredaje elektroniky

Alza sa ničím netrápi a ponúka hneď skraja januára zľavy až 80% na vybraný tovar. Naproti tomu Datart ponúka jednorazové zľavy domáce spotrebiče a výrobky osobnej starostlivosti. Pokiaľ nakupujete na AliExpress - povianočné výpredaj nielen elektroniky dosahujú zľavy až 90%. Kasa.cz každoročne ponúka zľavy až 80% na vybraný tovar a na MALL ušetrite úplne rovnako, teda až 80% z pôvodnej ceny.

Ešte zaujímavú ponuku máva Mironet - zľava až 80% na vybraný tovar. A posledná zaujímavé ponuky mávajú OKAY - povianočné zľavy až 53% na všetko alebo Smarty, ktorý ponúka zľavy na rôzne produkty s dopravou zdarma.

Povianočné výpredaje kozmetiky a oblečenie

Notino ponúka novoročné výpredaje so zľavou až 70% na parfumy a kozmetiku. K nákupu navyše môžete využiť zľavové kódy vo výške až 25% a dopravu zadarmo na vybrané produkty. V predchádzajúcich rokoch ste mohli ďalej natrafiť na zľavy Douglas - zľava na všetok tovar 50% a to až do konca januára. Ďalej Krasa.cz so zľavou až 43% na všetky produkty alebo Parfemy.cz - povianočná výpredaj so zľavou 60% na vybraný tovar.

Novoročné výpredaje oblečenie mávajú koľkokrát lepšie ceny ako na Black Friday. Orsay prišiel potrebné sa zľavou až 70% a to vrátane dopravy zadarmo. UrbanStore zasa ponúkal zľavu až 70% na všetko oblečenie. U Zara býva ponuka výpredaje všetkého oblečenia a veľmi obľúbený Zoot ponúka zľavu až 50% na všetko oblečenie. Dopravu zadarmo na Zoot nemusíte riešiť, stačí si oblečenie objednať na výdajňu radosti, oblečenie si tu vyskúšať a nevhodné kúsky vrátiť na mieste.

Nábytok za najnižšie ceny

SCONTO Nábytok ponúkal zľavu až -70% na vybraný nábytok. ASKO Nábytok sa ozvalo s rovnakou zľavou až 70%. Ak radi nakupujete v IKEA, ušetríte tu na vybraných produktoch desiatky eur. A čo napríklad JENA Nábytok? Tu ušetríte až 72% z ceny. A ak máte radi Jysk - ušetríte v rozmedzí 20 - 60% pri nákupe vybraných produktov.

Zimná športová výbava a ďalšie

Hervis ponúka zaujímavé zľavy a vy ušetríte desiatky eur s povianočnom výpredajom. K nákupu v Hervis môžete využiť zľavové kódy vo výške až 25% vrátane dopravy zdarma. Na inSPORTline nakúpite so zľavou až 68%. Akcia väčšinou platí celý január. Sportisimo sa toho nebojí a ponúka až 80% zľavy v zimnom výpredaji. Najvyšší čas vymeniť starú zimnú športovú výbavu vrátane lyží a kúpiť niečo nové. Za tie najvýhodnejšie ceny.