Kraken bonus $10 za založenie účtu

Kraken bonus $10 za založenie účtu

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte bonus $10 na krypto burzu Kraken vďaka založeniu cez odkaz nižšie. Podmienky na získanie tohto bonusu sú jednoduché - stačí nakúpiť krypto za $100. Obchodná platforma Kraken patrí k úplnej špičke medzi kryptomenovými burzami, takže bude o vaše financie dobre postarané. K dispozícii máte širokú škálu nástrojov, vďaka ktorým sa vám bude trh oveľa lepšie analyzovať.

Promo kód na $10

Stačí si vytvoriť účet a kúpiť krypto za 100 dolárov

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Kraken!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako získať bonus $10 za založenie účtu u Kraken?

Na vyzdvihnutie tejto odmeny stačí, keď si založíte účet cez odkaz vyššie a investujete aspoň $100. Na získanie bonusu máte však iba 30 dní.

kraken-bonus-promo-code

Prečo obchodovať u Kraken?

Kraken je online platforma pre obchodovanie kryptomien, ktorá umožňuje používateľom nakupovať, predávať a obchodovať s digitálnymi menami v reálnom čase. Je to jedna z najväčších a najuznávanejších búrz pre kryptomeny na svete, ktorá sa môže pochváliť bezpečnosťou, spoľahlivosťou a rýchlosťou.

Kraken ponúka používateľom širokú škálu kryptomien, vrátane Bitcoinu, Ethereumu, Litecoinu, Ripple a mnohých ďalších. Platforma má užívateľsky prívetivé rozhranie a ponúka mnoho funkcií pre pokročilých obchodníkov, vrátane možnosti zriadiť a spravovať vlastné portfóliá, sledovať grafy a analyzovať trhy.

Kraken sa pýši vysokou mierou bezpečnosti, čo zahŕňa niekoľko zabezpečovacích opatrení ako napríklad dvojfaktorovú autentizáciu, šifrovanie dát a offline uloženie kryptomien. To všetko pomáha chrániť používateľov a ich digitálne aktíva pred potenciálnymi hrozbami.

Obchodovanie na Kraken je tiež rýchle a efektívne. Burza ponúka rýchle spracovanie transakcií a nízke poplatky, čo z nej robí atraktívnu voľbu pre užívateľov, ktorí hľadajú spoľahlivú a efektívnu platformu pre obchodovanie kryptomien.

Celkovo možno povedať, že Kraken je jednou z najlepších platforiem na obchodovanie kryptomien, ktorá ponúka užívateľom bezpečnosť, spoľahlivosť a efektivitu. Pokiaľ sa zaujímate o obchodovanie s digitálnymi menami, Kraken je určite jedna z platforiem, ktorú by ste mali zvážiť.

Kraken v zahraničí

Zľavové akcie na Kraken sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Kraken zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Kraken v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii burzové aplikácie? Pozrite sa tiež na zľavy do Trading212, kde vás čaká *získajte bonus až do výšky 100 €. Zľavy máme aj do Admiral Markets alebo Bitfinex.