Chocolissimo zľavový kód -50%

Chocolissimo zľavový kód -50%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Chocolissimo je e-shop, kde môžete využiť zľavový kód a zahĺbiť sa do sveta, kde čokoláda nie je len potravina, ale zážitok pre dušu. Ponúkajú od ručne vyrábaných praliniek po personalizované čokoládové darčeky. Objavte rôznorodosť čokolády a nechajte sa zlákať na širokú ponuku sladkostí, ktoré rozjasnia každý deň. Sme presvedčení, že si v ich ponuke nájdete to, čo hľadáte. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať. Nezabudnite využiť zľavový promo kupón a dopriať si sladký pôžitok od Chocolissimo.

-50% zľava na doručenie

-50% zľava na doručenie

   Platí len do 30.12.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako ziskať dopravu zadarmo

   Platí min. do 23.7.2024

50% zľava vo výpredaji

Pozrite sa, ako ziskať tuto skvelú zľavu

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Chocolissimo!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Chocolissimo?

Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v konkrétnom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, napr. Povinná registrácia či odber newslettera, aby ste mohli využiť zľavu. Pokiaľ akcia nevyžaduje zadanie zľavového kódu, bude váš nákupný proces o to jednoduchší a stačí kliknúť na ich ponuku.

chocolissimo-zlavovy-kod.jpgAká je história e-shopu Chocolissimo?

História Chocolissimo sa začala písať v roku 2004, keď sa značka stala súčasťou skupiny MM Brown, renomovaného európskeho producenta a distribútora čokoládových produktov pre náročnú klientelu. Od začiatku svojej existencie sa Chocolissimo zameriava na vytváranie unikátnych čokoládových zážitkov, ktoré sú výsledkom neustálych ciest, objavovania tradičných receptúr a experimentovania s kombináciami ingrediencií.

Chocolissimo si váži každý názor a pripomienku, ktorá im pomáha tvoriť produkty, jež sprevádza nezameniteľný dojem a vnútorná spokojnosť. S obrovskou vášňou a záujmom o detaily sa Chocolissimo stalo symbolom kvality a inovácie v svete čokolády, kde každý produkt je svedectvom úprimných emócií a výnimočného remeselného umenia.

chocolissimo-zlava.jpgAké produkty u Chocolissimo nakúpite?

V ponuke Chocolissimo nájdete viac ako 300 ručne vyrobených praliniek, čokoládových nápojov, fondue, tabuliek a mnoho ďalších čokoládových lahôdok. Značka kládla od začiatku dôraz na detail, kvalitu a unikátne chute, čím si získala srdcia fajnšmekrov po celej Európe.

Produkty Chocolissimo sú vyrábané podľa tradičných receptúr čokoládových majstrov z Francúzska, Belgicka, Nemecka, Holandska, Švajčiarska, Madagaskaru a Austrálie, čo zaručuje nezabudnuteľné gurmánske zážitky. Značka sa tiež zameriava na spätnú väzbu od zákazníkov, ktorá je pre ňu dôležitá pre neustále zlepšovanie ponuky a služieb.

Chocolissimo v Česku

Zľavové akcie na Chocolissimo sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Chocolissimo zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii potraviny? Pozrite sa tiež na zľavy do Wolt, kde vás čaká promo kód na 5 €. Zľavy máme aj do Bistro.sk alebo Foodora.