MANA zľava až 20%

MANA zľava až 20%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavy a akcie na MANA a vyskúšajte tento lahodný nápoj, ktorý vám poskytne kompletnú náhradu bežnej stravy. Ušetrite vďaka množstevnej zľave a verte, že jedna porcia vás bude stáť menej ako 1,5€. Príprava je veľmi jednoduchá a mnoho ľudí si MANA kupuje práve kvôli úspore času. MANA je laboratórne testovaná a neustále vyvíjaná a je dobrou alternatívou, ak si nechcete objednávať jedlo len cez Wolt. Sledujeme všetky ich zľavy a špeciálne ponuky, stačí si vybrať tú správnu pre vás.

Predplatné so zľavou až 20%

Pravidelná dávka Many až o 20% lacnejšie

   Platí min. do 25.4.2024

Zľava 10€ za odporúčanie

Stačí pozvať priateľa a obaja získate 10€ zľavu na objednávku

   Platí min. do 25.4.2024

Najvýhodnejšie balenie len 1,60 €/porcia

Pri kúpe rodinného balenia je cena za porciu skutočne najvýhodnejšia

   Platí min. do 25.4.2024

Najnovšie akcie a zľavy

Pozrite sa na aktuálne prebiehajúce akcie

   Platí min. do 25.4.2024

Mana doplnky

Kúpte si aj odmerky alebo shakery

   Platí min. do 25.4.2024

Doprava zadarmo

Aktuálnu čiastku pre získanie dopravy zadarmo nájdete tu

   Platí min. do 25.4.2024

Darčekový poukaz

Darujte darčekovú poukážku MANA

   Platí min. do 25.4.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na MANA!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód MANA?

Použitie zľavového kódu Mana je naozaj jednoduché. Na stránke košíka nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Uplatniť kupón" alebo podobný text. Pokračujte v uplatnení a dokončite ho podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť na náš odkaz a zľava sa uplatní automaticky. Nezabudnite, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a možno ich použiť len na určité výrobky alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky na uplatnenie zľavy u Mana.

Ako môžem získať ďalší zľavový kód MANA v hodnote 5€?

V prípade, že ste si už Mana objednali a ste spokojní, dostanete e-mail so žiadosťou o hodnotenie. Ak ju napíšete, okamžite vám zašlú ďalší zľavový kód Mana v hodnote 5€.

slevovy-kod-mana.jpgPrečo je MANA úplnou výživovou bombou?

Ušetrí vám čas, peniaze, námahu a zároveň doplníte potrebné živiny. Za menej ako 10€ a bez akejkoľvek námahy máte dostatok jedla na celý deň. Jedna porcia vás vyjde na 1,5€, a to so všetkými aktuálnymi výživovými požiadavkami. A Mana je vegánska, bez GMO a ďalších zbytočných látok zaťažujúcich náš imunitný systém. Mana sa tiež snaží ísť viac dopredu a byť pri výrobe čo najviac ekologická.

Čo všetko vieme o značke MANA?

MANA je značka ponúkajúca inovatívne potraviny, ktoré sú nutrične kompletné a obsahujú cenné bioaktívne látky, ktoré zabezpečujú silu, dlhovekosť, vitalitu a skvelú náladu. Bola založená v roku 2014 a zameriava sa na výrobu produktov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, pričom pri výrobe využíva obnoviteľné zdroje a regeneračné postupy.

Ich sortiment zahŕňa produkty ManaPowder, ManaDrink a ManaBurger, ktoré boli navrhnuté na pohodlné používanie a na zabezpečenie vyváženého prísunu živín. Mana je známa svojím nízkym glykemickým a vysokým inzulinemickým indexom, ktoré pomáhajú regulovať hladinu cukru v krvi a podporujú zdravý metabolizmus.

mana-slevovy-kod-akce.jpgAké sú ďalšie spôsoby rýchleho stravovania?

Potrebujete sa rýchlo najesť a nechce sa vám variť? MANA je skvelá možnosť, ale môžete využiť aj donáškovú službu, napríklad fínsku Wolt, ,ktora funguje v mnohých veľkých mestách v Českej republike a na Slovensku. S týmto promo kódom pre Wolt získate zľavu na prvú dodávku, takže dlho neváhajte a objednajte si niečo na jedenie ešte dnes.

MANA v Česku

Zľavové akcie na MANA sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky MANA zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii zdravé potraviny a doplnky? Pozrite sa tiež na zľavy do Grizly, kde vás čaká zľavový kód 10%. Zľavy máme aj do KetoDiet alebo ADVANCE Nutraceutics.