Airbnb zľava 39 €

Airbnb zľava 39 €

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Airbnb poskytuje zľavu na 28 € na ubytovanie. K tomu navyše 11 € na zážitok, spolu teda môžete ušetriť takmer 39 €! Páči sa vám cestovanie a zároveň bývanie v domácom prostredí? Pomocou poskytnutého kupónu môžete použiť zľavu na ubytovanie. Cez Airbnb si môžete rezervovať ako lacné ubytovanie, tak luxusné rezidencie po celom svete.

Vstupný bonus platí pre nových užívateľov Airbnb. Stačí kliknúť na tlačidlo pod týmto textom a na Airbnb sa zaregistrovať. Bonus potom môžete ihneď využiť na ubytovanie. Do 28 € v kľudu zoženiete ubytovanie na jednu noc, ktorú môžete mať vďaka bonusu zadarmo.

Vstupný bonus 39€

Cez odkaz sa zaregistrujte a dostanete bonus €27 + €11

  Platí min. do 19. 3. 2019

Prenajímať cez AirBnB

Ponúkajte svoje ubytovanie turistom a zarábajte.

  Platí min. do 19. 3. 2019

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Cez Airbnb si môžete rezervovať ubytovanie v Bratislave alebo akomkoľvek meste v 191 krajinách, kde je táto služba aktívna.

Ako využiť kupóny čo najefektívnejšie?

Pre využitie zľavy 28 € je potrebné rezervovať ubytovanie v celkovej hodnote minimálne 70 €. To znamená, že ak vám do tejto sumy zostáva pár korún, radšej si rezervujte o niečo drahšie ubytovania alebo zostaňte na dovolenke o deň dlhšie, ktorý budete mať zadarmo. Inak sa vám kupón sa neuplatnia a zostáva vám do nabudúce, ale pozor na to, že platí iba jeden rok a potom zľava vyprší.

Podobne je to so zľavou na zážitky 11 €, ktorá sa uplatní až u zážitkov s hodnotou 46 € a vyššie. Medzi zážitky sa radí napríklad prehliadky mesta so sprievodcom, rôzne kurzy a degustačné akcie.

Obmedzenie

Zľava platí na oprávnenú rezerváciu, ktorá musí byť nad určitú sumu, ktorá je 70 €. Vyjde vás niekedy preto paradoxne lacnejšie, ak si objednáte o niečo drahšie ubytovanie, na ktoré ide uplatniť zľava. Ak však zľavu pri prvej rezervácii neuplatnite, zostane vám do budúcej rezervácie.


 
Šetrite sa Zľacňovačom
Zľacňovač
Zľavy na dosah v Google Chrome
práve, keď ich potrebujete.

  Nainštalovať rozšírenie

Dostupné na
Chrome web store