AirBnB zľava 39 €

AirBnB zľava 39 €

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Airbnb poskytuje zľavu na vaše ubytovanie vo výške 28 € a k tomu navyše kupón 11 Sk na zážitok. Dohromady teda ušetríte 39 €. Páči sa vám cestovanie a zároveň bývanie v domácom prostredí? Cez Airbnb si môžete rezervovať ako lacné ubytovanie, tak luxusné rezidencie po celom svete. Stačí kliknúť na tlačidlo pod týmto textom a zaregistrovať sa ako nový užívateľ s bonusom, ktorý nezabudnite vyčerpať do 30 dní od registrácie.

Vstupný bonus €28 na ubytovanie

Využite tento kredit pre ubytovanie

  Platí min. do 5.8.2020

Zľava €11 na zážitok

Využite celý bonus na kúpu akéhokoľvek zážitku

  Platí min. do 5.8.2020

Prenajímať cez AirBnB

Ponúkajte svoje ubytovanie turistom a zarábajte.

  Platí min. do 5.8.2020

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na AirBnB!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Páči sa vám cestovanie a zároveň bývanie v domácom prostredí? Pomocou poskytnutého kupónu môžete použiť zľavu na ubytovanie. Cez Airbnb si môžete rezervovať ako lacné ubytovanie, tak luxusné rezidencie po celom svete.

Vstupný bonus platí pre nových užívateľov Airbnb. Stačí kliknúť na tlačidlo nad týmto textom a na Airbnb sa zaregistrovať. Bonus potom môžete ihneď využiť na ubytovanie.

Doprava na ubytovanie zdarma

Jedným z finálnych krokov pred pobytom je naplánovať si, ako sa dostať z letiska či stanice k domu hostiteľa. Existujú aj alternatívy k verejnej doprave, ktorá môže byť v destinácii komplikovaná. Možností je požiadať hostiteľa, či by vás nevyzdvihol sám. Veľa hostiteľov to ochotne urobí za menší poplatok alebo napríklad aj zadarmo. Môžete tiež využiť alternatívne taxislužby Uber s promokód na jazdu zdarma. V Česku aj na slovenskom dobre funguje taxi aplikácie Liftago, na ktorú tiež máme promokód.

AirBnB vo svete

Cez Airbnb si môžete rezervovať ubytovanie v Prahe alebo akomkoľvek meste v 191 krajinách, kde je táto služba aktívna. Či už cestujete sami alebo s ostatnými, Airbnb vám pomôže byť na cudzom mieste a pritom byť v kontakte s miestnymi.

Kedy zaplatím za rezerváciu v AirBnB?

Je to úplne jednoduché. Tie zaplatíš a akonáhle hostiteľ tvoju žiadosť prijme alebo v prípade, že urobíš Okamžitú rezerváciu, bude v danú chvíľu vykonaná úhrada celej sumy cez tvoju platobnú metódu. V niektorých prípadoch sa môžeš rozhodnúť, či rozdeliť náklady za rezerváciu na viac platieb alebo nie. Konkrétne detaily a ich aktuálne znenie nájdeš na AirBnB.

AirBnB v zahraničí

Zľavové akcie na AirBnB sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky AirBnB zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Keby ste chceli zavítať do Nemecka, tak aj tam je AirBnB k dispozícii, zľavy tam nájdete na MaxiCoupon.de.