AirBnB zľava až 70%

AirBnB zľava až 70%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Airbnb poskytuje zľavu na vaše ubytovanie a k tomu navyše kupón na zážitok. Dohromady teda ušetríte naozaj dobré peniaze. Páči sa vám cestovanie a zároveň bývanie v domácom prostredí? Cez Airbnb si môžete rezervovať ako lacné ubytovanie, tak luxusné rezidencie po celom svete. Stačí kliknúť na tlačidlo pod týmto textom a zaregistrovať sa ako nový užívateľ s bonusom. Ten nezabudnite vyčerpať do 30 dní od registrácie.

Zľava na ubytovanie až 70% na Booking

Zadajte destináciu a vyberte si z pobytov s minimálnou zľavou 15%

   Platí min. do 19.6.2024

Ubytovanie v súkromí lacno

S Airbnb spoznáte miestnych ľudí najlepšie

   Platí min. do 19.6.2024

Zážitky

Odneste si z dovolenky tie najlepšie zážitky

   Platí min. do 19.6.2024

Online zážitky

Naučte sa variť lokálne pokrmy online

   Platí min. do 19.6.2024

Prenajímať cez AirBnB

Ponúkajte svoje ubytovanie turistom a zarábajte

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na AirBnB!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Páči sa vám cestovanie a zároveň bývanie v domácom prostredí? Pomocou poskytnutého kupónu môžete použiť zľavu na ubytovanie. Cez Airbnb si môžete rezervovať ako lacné ubytovanie, tak luxusné rezidencie po celom svete.

Doprava na ubytovanie zdarma

Jedným z finálnych krokov pred pobytom je naplánovať si, ako sa dostať z letiska či stanice k domu hostiteľa. Existujú aj alternatívy k verejnej doprave, ktorá môže byť v destinácii komplikovaná. Možností je požiadať hostiteľa, či by vás nevyzdvihol sám. Veľa hostiteľov to ochotne urobí za menší poplatok alebo napríklad aj zadarmo. Môžete tiež využiť alternatívne taxislužby Uber s promokódom na jazdu zdarma. V Česku aj na Slovensku dobre funguje taxi aplikácie Liftago, na ktorú tiež máme promokód.

AirBnB vo svete

Cez Airbnb si môžete rezervovať ubytovanie v Prahe alebo akomkoľvek meste v 191 krajinách, kde je táto služba aktívna. Či už cestujete sami alebo s ostatnými, Airbnb vám pomôže byť na cudzom mieste a pritom byť v kontakte s miestnymi.

Kedy zaplatím za rezerváciu v AirBnB?

Je to úplne jednoduché. Tie zaplatíš a akonáhle hostiteľ tvoju žiadosť prijme alebo v prípade, že urobíš Okamžitú rezerváciu, bude v danú chvíľu vykonaná úhrada celej sumy cez tvoju platobnú metódu. V niektorých prípadoch sa môžeš rozhodnúť, či rozdeliť náklady za rezerváciu na viac platieb alebo nie. Konkrétne detaily a ich aktuálne znenie nájdeš na AirBnB.

AirBnB v zahraničí

Zľavové akcie na AirBnB sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky AirBnB zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii ubytovanie? Pozrite sa tiež na zľavy do Booking, kde vás čaká zľava na ubytovanie až 70%. Zľavy máme aj do Pelikán alebo OROOM.