Pelikán zľavy a kupóny

Pelikán zľavy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Ušetrite na nákupe letenky Pelikán pomocou zliav a kupónov na tejto stránke. S letenkami Pelikán sa môžete pozrieť do celého sveta. Výhodou je najmä česká telefónna linka, na ktorej sa dozviete odpovede na vaše otázky alebo môžete v prípade komplikácií sprostredkovane riešiť problém s leteckou spoločnosťou.

Akčné letenky od 33 €

Zaleťte si do zaujímavých destinácií už za za pár desiatok eur

   Platí min. do 26.4.2024

Akciové zájazdy

Najlepšie ponuky dovoleniek za skvelé ceny

   Platí min. do 26.4.2024

Lacné letenky do celého sveta

Stačí zadať destináciu a vybrať si jednu zo skvelých ponúk

   Platí min. do 26.4.2024

Darčekové poukážky

Obdarujte svojich blízkych poukážkou

   Platí min. do 26.4.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Pelikán!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť Pelikán zľavu?

Neviete, ako uplatniť zľavový kód? Pozrite sa na naše video, ktoré vám to názorne ukáže.

Zľavový kód zadávajte až v treťom kroku objednávky v súhrne s platbou. V boxe "Zhrnutie objednávky" by ste mali vidieť políčko pre zadanie zľavového kupónu.

Pelikán.sk z'lavový kupón - ako uplatni't

Akčné letenky na Pelikán

Každý deň je tu pre vás viac ako 300 akčných leteniek do rôznych destinácií po celom svete. Máte možnosť cestovať už od 10 €. Môžete lietať z Českej republiky, Poľska, Rakúska či Nemecka. 

A prečo nelieta priamo zo Slovenska alebo z Česka? Je to úplne jednoduché. Tá najlepšia ponuka akčných leteniek býva väčšinou z letísk iných štátov. Preto je individuálna cestovanie ďaleko lacnejšie ako pomocou cestovných kancelárií. Tak už zbytočne nečakajte a leťte napríklad do Malmo, Milána, Londýna, Budapešti či Glasgow. 

TIP: Skúste si požičať auto 

Ako cestovať čo najvýhodnejšie do viacerých destinácií pri 1 výlete?

Multicity ponúka cestovateľom možnosť, ako nakupovať čo najvýhodnejšie letenky do viacerých destinácií vďaka novému algoritmu. Jedinečná možnosť ako si naplánovať čo najvýhodnejšie treba z Bratislavy do Španielska, potom Talianska, Turecka a zase späť do Bratislavy. Stačí si len zvoliť počiatočný cestu, ďalej počet dní v ďalších destináciách a nakoniec cestu späť. 

Je to úplne jednoduché a ušetrí vám to veľa peňazí a času. Pelikan skráti trápenie zdĺhavého vyhľadávania leteniek. Vďaka poskytnutým zľavám môžete ušetriť na rezervačnom poplatku, ktorý tvorí väčšinu ceny letenky. Alebo preskúmajte akčné letenky či lacné letenky do 100€. Cestovať sa predsa dá aj lacno!

Ako získať odškodnenie meškanie letu alebo poškodenie batožiny?

Meškal sa váš let o viac ako 3 hodiny? Alebo ste mali iný problém s letom, napr. poškodenú batožinu? Vyplňte bezplatný formulár na APRA a napíšte, aký bol váš problém s letom, ktorým ste leteli. Je nutné vyplniť číslo letu a dátum odletu. Následne prebehne zadarmo overenie. Ak si chcete prečítať viac pozrite na náš blog.

Ako kontaktovať Pelikán?

Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky, neváhajte obchod kontaktovať jednou z nasledujúcich možností:

Pelikán v zahraničí

Zľavové akcie na Pelikán sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Pelikán zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu.