Booking.com zľavy až -50%

Booking.com zľavy až -50%

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavy a vernostné výhody na Booking.com, ktorý je najväčší agregátor ubytovanie. S ním nájdete ubytovanie na celom svete, či už máte radi luxusné hotely alebo lacné hostely. Tak si naplánujte výlet podľa svojich predstáv a užívajte dovolenky.

Zľava až -50%

Prihláste sa a objavte zľavy 20% a viac na Booking.com

  Platí min. do 13.11.2019

Exkluzívne ponuky ubytovania

Zaregistrujte sa na Booking.com a využite tajných ponúk

  Platí min. do 13.11.2019

Zaplaťte až počas pobytu

Pri rezervácii možnosť platby počas pobytu s Booking.com

  Platí min. do 13.11.2019

Pracovné cesty jedine na Booking

Majte pracovisko kdekoľvek na svete

  Platí min. do 13.11.2019

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Ako uplatniť zľavový kód / kupón?

Stačí len prejsť do objednávky, kde vľavo dole nabehnete na "Vložiť kód Voucheru?", Na ktorý kliknete a následne vyplníte číslo kódu.

Plánujete výlet, ale nemáte ešte ubytovanie? S booking.com máte možnosť získať kvalitné ubytovanie za prijateľnú cenu. Booking je jeden z najväčších svetových on-line spoločností, ktorý ponúka najlepšie ubytovanie vo forme apartmánov, päťhviezdičkové rezorty alebo prázdninové domy.

O spoločnosti Booking

Spoločnosť Booking.com bola založená v roku 1996 v Amsterdame a stala sa jednou z najväčších svetových on-line spoločností v oblasti cestovania. V súčasnosti má 198 pobočiek v 70 krajinách po celom svete, kde ponúka svoje služby zákazníkům.Cílem spoločnosti Booking.com je uľahčiť ľuďom spoznávať svet. V Booking.com umožňujeme hosťom prístup do najväčšej svetovej databázy tých najlepších ubytovania, od apartmánov cez prázdninové domy, päťhviezdičkové rezorty, až po domy na stromoch alebo dokonca iglu.

Booking možno navštíviť na webových stránkach alebo cez mobilnú aplikáciu. Vďaka tejto platforme je každý deň rezervované 1 550 000 nocí. Booking umožňuje rezerváciu perfektného ubytovania ľahko a rýchlo, a to bez rezervačných poplatkov a so zárukou vyrovnanie rozdielu v cene. Ďalej ponúka kvalitnú zákaznícku podporu vo viac ako 40 jazykoch a to 24 hodín denne

Booking v Česku

Zľavové akcie na Booking sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Booking zľavy na PromoKupon.cz.