Booking zľava až 70%

Booking zľava až 70%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavy a vernostné výhody na Booking.com, ktorý je najväčší agregátor ubytovania. S ním nájdete ubytovanie vo všetkých krajinách sveta, či už máte radi luxusné hotely alebo lacné hostely. Tak si naplánujte výlet podľa svojich predstáv a užívajte dovolenky alebo si pohodlne zariaďte pracovnú cestu. Pozrite sa, ako uplatniť promo kód na Booking a ako získať čo najvyššiu zľavu vo vernostnom programe Genius.

Zľava na ubytovanie až 70%

Zadajte destináciu a vyberte si z pobytov s minimálnou zľavou 15%

   Platí min. do 26.5.2024

Zľava až 20% - program Genius

Navyše môžete získať raňajky a upgrade izby úplne zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

Cestovné poistenie AXA s 50% zľavou

Pri dojednávaní poistenia online so spoločnosťou AXA teraz získate 50% zľavu

   Platí min. do 26.5.2024

Ubytovanie za bezkonkurenčné ceny

Pozrite na ponuku ubytovania za veľmi nízke ceny

   Platí min. do 26.5.2024

Pracovné cesty jedine na Booking

Majte pracovisko kdekoľvek na svete

   Platí min. do 26.5.2024

Zaplaťte až počas pobytu

Pri rezervácii možnosť platby počas pobytu s Booking.com

   Platí min. do 26.5.2024

Tajné ponuky cien ubytovania

Zaregistrujte sa na Booking.com a využite tajných ponúk

   Platí min. do 26.5.2024

Letiskové transfery

Letiskové transfery, taxislužby a luxusné vozidlá po celom svete

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Booking!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť Booking zľavový kód alebo kupón?

Stačí len prejsť do objednávky, kde vľavo dole nabehnete na "Vložiť kód Voucheru?", na ktorý kliknete a následne vyplníte číslo kódu.

Plánujete spoločný výlet, ale nemáte ešte ubytovanie? S booking.com máte možnosť získať kvalitné ubytovanie za prijateľnú cenu. Booking je jeden z najväčších svetových on-line spoločností, ktorý ponúka najlepšie ubytovanie vo forme apartmánov, päťhviezdičkové rezorty alebo prázdninové domy.

Ako funguje vernostný program Genius?

Tento vernostný program má mnoho výhod, ktoré môže využívať každý z vás ihneď po registrácii. Už na prvom úrovni Genius, ktorú získate ihneď po registrácii môžete získať zľavu 10% na ubytovanie. Tá sa postupne dvíha na 15% a dokonca aj 20%. Táto zľava platí na veľkú časť pobytov v ponuke. Okrem toho potom na vyšších úrovniach získate aj možnosť lepšej izby úplne zadarmo alebo napríklad raňajky zadarmo. Po dosiahnutí týchto úrovní sa vám výhody a zľavy budú zobrazovať priamo v ponuke jednotlivých ubytovaní.

Ako funguje ubytovanie cez Booking?

Spoločnosť Booking.com bola založená v roku 1996 v Amsterdame a stala sa jednou z najväčších svetových on-line spoločností v oblasti cestovania. V súčasnosti má 198 pobočiek v 70 krajinách po celom svete, kde ponúka svoje služby zákazníkom.

Cieľom spoločnosti Booking.com je uľahčiť ľuďom spoznávať svet. V Booking.com umožňujeme hosťom prístup do najväčšej svetovej databázy tých najlepších ubytovaní, od apartmánov cez prázdninové domy, päťhviezdičkové rezorty, až po domy na stromoch alebo dokonca iglu.

Booking je možné navštíviť na webových stránkach alebo cez mobilnú aplikáciu. Vďaka tejto platforme je každý deň rezervovaných 1 550 000 nocí. Booking umožňuje rezerváciu perfektného ubytovania ľahko a rýchlo, a to bez rezervačných poplatkov a so zárukou vyrovnania rozdielu v cene. Ďalej ponúka kvalitnú zákaznícku podporu vo viac ako 40 jazykoch a to 24 hodín denne.

Ako kontaktovať Booking?

Spoločnosť Booking môžete kontaktovať viacerými spôsobmi. Dostanete sa k nim po prihlásení, kedy stačí kliknúť na tlačidlo "Kontaktujte zákaznícku podporu" hore na stránke v menu. Následne zadáte, čoho sa váš problém týka a pokiaľ nenájdete odpoveď, potom napíšte na zákaznícky servis. Máte možnosť buď textovej alebo telefonickej komunikácii. V prípade, že dosiahnete najvyššiu úroveň Genius, potom získate aj prioritnú podporu.

booking-zlavovy-kod

Kde vo svete sa dá cestovať cez Booking?

Booking funguje po celom svete, či už sa vydáte na výlet do Prahy, do Chorvátska alebo do zapadnutej dedinky v Thajsku. Booking ako jedna z najväčších spoločností na sprostredkovanie ubytovania ponúka pobyty naozaj takmer všade. Spolupracuje navyše s mnohými sprostredkovateľmi ubytovania, takže na nej nájdete veľkú časť hotelov v akejkoľvek oblasti, kam chcete cestovať. Ponuka je teda naozaj široká s tým, že môžete využiť mnohé akcie na ubytovanie alebo zľavový kód.

Booking v zahraničí

Zľavové akcie na Booking sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Booking zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Booking v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.