OROOM zľavový kód 10€

OROOM zľavový kód 10€

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavový poukaz a akčnú cenu do zážitkového hotela OROOM, ktorý má svoje hotelové izby v Brne, Miloviciach pri Prahe, Karlových Varoch a Hronove. Zažite nepoznané a užite si so svojou milou polovičkou naozaj nevšedný a nielen romantický zážitok. Pomocou zľavového kódu PROMOKUPON navyše s výraznou zľavou. Ak uplatníte tento kupón, tak sa vám razom stane tento luxusný zážitok oveľa dostupnejším. Doprajte si tento zábavne naplnený čas za teraz nízku zavádzaciu cenu, ktorá sa nebude opakovať.

Zľavový poukaz na 10€

Využite zľavový kód na OROOM pobyt alebo na nákup darčekového poukazu

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na OROOM!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Čo je OROOM?

Doprajete si hotel ako zážitok pre dvoch. Izby OROOM budú romantickým aj vášnivým oddychom od vašich všedných dní plných starostí. Môžete zažiť napríklad na vlastné oči kúzlo Hawaie, kubánske pokušenie, tisíc a jednu noc v Perzii, pravidlá moci s prímesou ruskej vody či krásy Indie. Každá z týchto izieb ponúka luxusné prostredie, originálne rekvizity, kostýmy a kulisy, ktoré umožňujú hosťom ponoriť sa do príbehov a zažiť pikantné úlohy a aktivity.

OROOM BrnoIndia - Zakázaná láska

Vstúpte so svojim partnerom do orientálnej Indie roku 1860. V novom zážitkovom priestore vás čakajú hneď dva scenáre, vďaka ktorým sa môžete preniesť na iný čas a miesto. Alebo si postupne v štýlovom prostredí vychutnať obaja. Vydajte sa spoločne vzájomnému zblíženiu, poznaniu a novým zážitkom. Čaká vás (s) nová noc plná indických rekvizít, príbehov, aktivít a chutného občerstvenia!

Vydajte sa na tajomnú cestu rozkoše, pri ktorej vás čaká:

  • Pútavý príbeh rozprávaný formou až 15 audionahrávok podkreslených hudbou
  • Indické hry a sprievodca rituály zarámované do príbehu
  • Kostýmy a šperky, ktoré si môžete vyskúšať
  • Tematická hudba a osvetlenie, ktoré môžete sami ľubovoľne ovládať
  • Pohodlná posteľ so špičkovým matracom
  • Zadarmo prírodné oleje pre zmyselnú masáž s návodom na tabletu
  • Zadarmo tanier orientálnych pochutín troch chutí
  • Minibar plný štýlových alko aj nealko nápojov
  • Príjemná klíma vďaka vykurovanej podlahe
  • Celý rad prekvapení pre spestrenie zážitku

St. Petersburg - Pravidlá moci

Ocitli ste sa vo svete nebezpečných výziev, kde sa členmi prestížneho utajeného Rádu stávajú len tí naozaj odvážni. Miesto, kde inštinkty a emócie poráža všetko ostatné. Zakúste intímne chvíle v luxusnom dizajne v príbehu dvojice Vyvolených a vystúpte spoločne cez škálu nevšedných skúšok až na samý vrchol. Vstúpte preto do sveta bez konvencií a bariér, kde bolesť a slasť znamenajú to isté.

oroom-sleva-akce-pobyt.pngHavana - Kubánske potešenie

Vitajte na ostrovčeku blízko Kuby. Usrkávate posledné dúšky drinku pred skorou rannou plavbou späť na kontinent. Atmosféra zapadnutého baru sa ale pomaly mení s besniacou búrkou, aj tým, ako sa vzájomne spoznávate. Dochádza vám, že nič nie je, ako sa zdá. Tušíte, že sa po dnešnej noci zrejme už nikdy neuvidíte.. alebo áno? Prežite preto vášnivú noc nečakaného stretnutia kubánskej barmanky a amerického agenta v opustenom bare.

Perzia - Tisíc a jedna noc

Ukrytí pred žiarom piesku, v mieste absolútnej relaxácie s lahodným perzským jedlom a pitím okamžite zabudnete na všedné hranice časopriestoru. V príbehu, kde sa plnia aj tie najskrytejšie priania objavíte tajomstvo toho druhého. Preskúmajte ich bez ostychu a dosýta. Prebuďte svoju lásku v dočasnom väzení stanu uprostred mocnej púštnej búrky.

Pre ďalšie izby využite náš zľavový kód a navštívte ich web, kde sa dozviete viac detailov o zážitkových izbách OROOM.

poukaz-oroom-sleva-akce.jpgZážitkový pobyt vo dvojici

OROOM je pre Česko úplne novým konceptom, ktorý sa môže podobať napr. známemu hotelu Anybody. Na rozdiel od neho sa ale nesnaží inšpirovať filmovými kulisami, ale naopak ideálmi, ktoré zažijete pri cestovaní do tajomných a exotických miest.

OROOM v Česku

Zľavové akcie na OROOM sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky OROOM zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii ubytovanie? Pozrite sa tiež na zľavy do Booking, kde vás čaká zľava na ubytovanie až 70%. Zľavy máme aj do Pelikán alebo AirBnB.