Zapakuj zľava až 70%

Zapakuj zľava až 70%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Zapakuj je obchod, kde môžete využiť zľavový kód a vybaviť sa na cesty s eleganciou a praktickosťou, ktoré by vám závidel aj Marco Polo. Tento e-shop založený zanietenými cestovateľmi je rajom pre každého, kto chce cestovať ľahko a pritom na nič nezabudnúť. S produktmi od popredných značiek ako Adidas, Nivea, Colgate a ďalších sa váš kufor zmení v pokladnici nevyhnutnosťou pre každé dobrodružstvo. Či už hľadáte cestovnú kozmetiku do lietadla, kozmetické sady, priehľadné taštičky alebo skladacie fľaše, Zapakuj má všetko, čo potrebujete pre svoje cestovateľské výzvy. Sme presvedčení, že sa vám ich ponuka bude páčiť a že tu nájdete to, čo hľadáte. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať.

Až 70% Zľavy vo Výpredaji

Nenechajte si ujsť tieto bombastické zľavy

   Platí min. do 23.7.2024

Najnovšie akcie a zľavy

Vyberte si produkty z ich aktuálnej ponuky

   Platí min. do 23.7.2024

Darčeky pre cestovateľov

Nechajte sa očariť zaujímavými darčekmi od tohto obchodu

   Platí min. do 23.7.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako ziskať dopravu zadarmo

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Zapakuj!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Zapakuj?

Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v konkrétnom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, napr. Povinná registrácia či odber newslettera, aby ste mohli využiť zľavu. Pokiaľ akcia nevyžaduje zadanie zľavového kódu, bude váš nákupný proces o to jednoduchší a stačí kliknúť na ich ponuku.

Aké produkty môžete zakúpiť u Zapakuj?

V Zapakuj nájdete všetko, čo potrebujete pre bezstarostné cestovanie, od cestovnej kozmetiky schválenej pre lietadlá, batožinu, cestovné nabíjačky, spacáky, vankúše, outdoor fľaše až po praktické priehľadné taštičky alebo ochranu pred slnkom a hmyzom. Na Zapakuj ďalej nájdete široký výber produktov, vrátane kozmetických sád pripravených na mieru rôznym cestovateľským potrebám, prázdne fľaštičky pre vaše obľúbené šampóny/kondicionéry alebo úložné fľaše, ktoré ušetria miesto vo vašej batožine.

zapakuj-zlavovy-kod.jpgNechajte si uľahčiť prípravu na vaše budúce dobrodružstvo s produktovým sortimentom, ktorý bol starostlivo vybraný, aby vyhovoval požiadavkám každého cestovateľa. Či už hľadáte spôsob, ako zorganizovať svoje cestovné potreby, alebo potrebujete špecifické produkty pre bezproblémový priechod bezpečnostnou kontrolou na letisku, Tím obchodu Zapakuj má pre vás ideálne riešenie na mieru. Ich produkty nielen uľahčia vaše často zdĺhavé balenie, ale tiež vám umožní cestovať s eleganciou a pohodlím sebe vlastnou.

Čo vieme o histórii obchodu Zapakuj?

Tento e-shop bol založený Míšou a Miňom, československým párom s obrovskou vášňou pre cestovanie. Ich hlavným cieľom je uľahčiť balenie a prípravu na cesty pre rovnako zmýšľajúcich ľudí. Zapakuj sa špecializuje na predaj cestovnej kozmetiky, kozmetických sád, priehľadných taštičiek, fľaštičiek, skladacích fliaš a mnohých ďalších produktov, ktoré cestovanie uľahčujú a spríjemňujú. V ich ponuke nájdete produkty od top značiek, ako sú Adidas, Nivea, Colgate, Dove, Dettol, Axe a ďalšie.

Pár sa rozhodol podeliť o svoje skúsenosti a tipy na cestovanie, ktoré sa naučili počas svojich dobrodružstiev. Drží sa motta „Necestujeme, aby sme unikli životu, ale aby nám neunikol život,“ čo odráža ich filozofiu a prístup k cestovaniu. Okrem predaja cestovných potrieb zdieľajú s komunitou zážitky z ciest, tipy a triky pre lepšie cestovateľské skúsenosti a vyhľadávajú produkty, ktoré spĺňajú požiadavky a potreby cestovateľov. Ich veľký zápal dal za vznik ich obchodu Zapakuj. Inú, posúďte sami, či vás ich ponuka plne uspokojí, rovnako ako tvorca tohto webu.

Zapakuj v Česku

Zľavové akcie na Zapakuj sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Zapakuj zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii cestovné príslušenstvo? Pozrite sa tiež na zľavy do Sportano, kde vás čaká zľavový kód 25%. Zľavy máme aj do Bagalio alebo AirBnB.