Vueling zľava až 50%

Vueling zľava až 50%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Preskúmajte aktuálne zľavy na Vueling. Vueling je španielska letecká spoločnosť zameraná na nízkonákladové lety. Na ich aerolinky môžete naraziť hlavne v juhozápadnej Európe. Lacné cestovanie ocenia low cost cestovatelia, ktorí chcú cestovať, ale zároveň ušetriť peniaze.

Získajte 3 Avios

3 Avios za každé 1 € - len pre členov Vueling Clubu

   Platí min. do 23.7.2024

Zľava až 50% na ubytovanie

Môžete si tiež objednať ubytovanie vo Vuelingu

   Platí min. do 23.7.2024

Klub Vueling

Zaregistrujte sa a získajte ďalšie výhody

   Platí min. do 23.7.2024

Vueling Prázdniny

Zarezervujte si lety a ubytovanie súčasne

   Platí min. do 23.7.2024

Požičovňa áut od 10 €

Využite požičovňu áut Vueling

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Vueling!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako použiť zľavový kód Vueling?

Zľavový kód zadávate po vybraní termíne letu a typu leteniek (Basic, Optimal alebo TimeFlex) úplne dole pred zaplatením. Kód vpíšete do políčka "zľavový kód".


O letecké spoločnosti Vueling

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a v nasledujúcich rokoch sa do nej zlúčila spoločnosť Clickair. Meno spoločnosti pochádza zo španielskeho slova "Vuelo", čo znamená rokov. Španielska nízkonákladová letecká spoločnosť má sídlisko v Barcoleně a jedná sa o druhú najväčšiu španelskú spoločnosť.

Môžete treba cestovať do Bruselu, Florencie, Madridu, Sevilly, Valencie a ďalších miest. V marci 2017 lietal Vueling do 163 destinácií. V roku 2011 spoločnosť prepravila 12,3 milióna pasažierov, v roku 2014 to bolo 17,2 mil. A to už značí kvalitného dopravca s možnosťou ušetriť peniaze. Tak si kúpte letenky na svoju vysnívanú dovolenku.

Špeciálna promo akcie a zľavové kódy

Nie je naša ponuka pre vás dobrá? Nezúfajte! Stačí sa prihlásiť k newsletteru a môžete získať špeciálne zľavové kódy, first minute letenky alebo ďalšie výhody. Stačí si len párkrát otvoriť mail. A ak ste len lenivejší, nebo chtete vidieť všetky zľavy pohromade, navštevujte naše stránky.

Vueling v zahraničí

Zľavové akcie na Vueling sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Vueling zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Vueling v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii letenky? Pozrite sa tiež na zľavy do Invia, kde vás čaká letné zájazdy so zľavou až 50%. Zľavy máme aj do Booking alebo Pelikán.