OKAY zľavy až 70%

OKAY zľavy až 70%

Všetky zľavy garantujeme. 3 € pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Obchod OKAY je veľkým hráčom v oblasti predaja elektroniky, nábytku a ďalšieho spotrebného tovaru. Či už zháňate práčku, chladničku, tablet, televíziu, skriňu či posteľ, môžete ušetriť so zľavami a kupóny, ktoré OKAY ponúka.

Firma OKAY, spol. s r. o. pôsobí na trhu od roku 1994 a má širokú sieť sto dvadsiatich kamenných predajní s vyškoleným personálom. Ich tovar si však môžete kúpiť aj on-line na e-shope www.okay.sk.

Zľavy až 70%

Limitovaná ponuka zliav na vybraný sortiment

   Platí min. do 21. 5. 2018   |

Poznáte z letáka

Ponuka zliav na vybraný sortiment z letáku

   Platí min. do 21. 5. 2018   |

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Vďaka tzv. Bleskovej výmene vybavuje dostanete pri reklamácii na pobočke OKAY ihneď nový tovar a nemusíte čakať na celé vybavenie reklamácie.

Vloženie zľavového kupónu

Použitie zľavového kupónu je v eshope Okay úplne jednoduché. Zľavový kupón uplatníte v Košíku, kde v riadku Zľavový kupón vložíte Váš kód a potvrdíte. Teraz je zľavový kupón uplatnený a Váš nákup je lacnejší vďaka nášmu portálu. Pre lepšiu orientáciu využite obrázok vložený nižšie. Neváhajte a využívajte všetky zľavové kupóny, aby nákup bol vždy lacnejšie.

História spoločnosti Okay

Spoločnosť Okay vznikla 1994 na slovenskom trhu. Okay sa orientuje predovšetkým v predaji elektrospotrebičov pre zákazníkov. V roku 2002 spoločnosť vstúpila na slovenský trh. Spoločnosť prosperovala v nasledujúcich rokoch a roku 2014 vlastnila celkom 135 predajní v ČR a SK. Teraz je jedným z najväčších dodávateľov elektrospotrebičov a ďalšieho sortimentu pre zákazníkov.

Obrázok portálu Okay, kde môžete uplatniť zľavy

 
Šetrite sa Zľacňovačom
Zľacňovač
Zľavy na dosah v Google Chrome
práve, keď ich potrebujete.

  Nainštalovať rozšírenie

Dostupné na
Chrome web store