Lacoste zľava až 50%

Lacoste zľava až 50%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite akcie a zľavové kódy v LaCoste a ponorte sa do mora letnej inšpirácie s ich novou módnou kolekciou. Využite preto nižšie uvedené zľavy a vyrazte do LaCoste nakupovať štýlové a kvalitné kúsky tejto značky. Táto značka predáva rôzne oblečenie, obuv, kožené výrobky a doplnky pre mužov, ženy a deti. Neváhajte a využite zľavy ešte dnes. Máme pre vás prehľad všetkých ich akcií, stačí si len vybrať.

Výpredaj so zľavou až 50%

Pozrite sa, ako získať tieto produkty

   Platí min. do 26.5.2024

Najnovšie akcie a zľavy

Pozrite si aktuálne prebiehajúce podujatia

   Platí min. do 26.5.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Lacoste!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód v LaCoste?

Použitie zľavového kódu v LaCoste je naozaj jednoduché. Na stránke košíka nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Uplatniť kupón" alebo podobný text. Potom pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Nezabudnite, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a možno ich použiť len na určité výrobky alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky na uplatnenie zľavy.

lacoste-zlavovy-kod.pngČo vieme o LaCoste?

Lacoste je francúzsky výrobca oblečenia, obuvi, parfumov, koženého tovaru, okuliarov, hodiniek a rôznych módnych doplnkov. Značka je najznámejšia svojimi polokošeľami. Založili ju tenista René Lacoste a André Gillier v roku 1933. René Lacoste, známy ako "krokodíl" na tenisových kurtoch, sa stal symbolom značky. Prezývka vznikla po stávke, ktorú Lacoste prehral s kapitánom francúzskeho daviscupového tímu v roku 1925.

Stávka sa týkala kufra z krokodílej kože. Hoci stávku prehral, prezývka mu zostala a neskôr sa stala logom jeho značky. Lacoste je známy svojím ikonickým logom - zeleným krokodílom. Logo je jedným z najrozpoznateľnejších na svete a je synonymom luxusu, elegancie a kvality. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a v súčasnosti ponúka širokú škálu výrobkov, od oblečenia a obuvi až po parfumy a bytové dekorácie.

lacoste-zlava.jpgAké výrobky predáva spoločnosť LaCoste?

Lacoste predáva oblečenie, ako sú polokošele, bundy, svetre, košele, nohavice a športové oblečenie. Ponúka aj doplnky, ako sú tašky, peňaženky, ponožky a hodinky, a obuv vrátane tenisiek a sandálov. Tieto výrobky sú k dispozícii pre mužov, ženy a, samozrejme, aj pre deti.

Lacoste v Česku

Zľavové akcie na Lacoste sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Lacoste zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii oblečenie? Pozrite sa tiež na zľavy do Allegro, kde vás čaká zľavové kódy až 20 €. Zľavy máme aj do Answear alebo Lelosi.