Portu zľavy a kupóny

Portu zľavy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Investujte so spoločnosťou Portu a získajte bonusy, zľavy a ďalšie výhody, ktoré zhodnotia vaše voľné peniaze. Môžete si s nimi vytvoriť portfólio na mieru alebo využiť niektorú z už pripravených investičných stratégií. Portu vám dáva k dispozícii jednoduchú platformu, ktorá ponúka zaujímavé investičné možnosti nielen pre začiatočníkov, ale aj pre stredne pokročilých používateľov. Navyše s nimi máte k dispozícii skvelú podporu v slovenčine.

Vytvorenie bezplatného konta

Otvorte si bezplatný účet na investičnej platforme Portu

   Platí min. do 26.4.2024

Ako investovať s Portu

Pozrite sa, ako efektívne investovať so spoločnosťou Portu

   Platí min. do 26.4.2024

Detský účet

Poskytnite svojim deťom finančnú podporu, ktorú potrebujú

   Platí min. do 26.4.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Portu!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako funguje Portu a pre koho je určený?

Portu je inovatívna česká fintech platforma, ktorá používateľom umožňuje jednoducho investovať do širokej škály finančných aktív. Platforma sa zameriava na poskytovanie dostupných investičných služieb širokej verejnosti vrátane tých, ktorí nemajú rozsiahle finančné znalosti alebo skúsenosti. Portu funguje na princípe jednoduchej mobilnej aplikácie, ktorá používateľom umožňuje vytvoriť a spravovať svoje investičné portfólio pomocou niekoľkých kliknutí.

Platforma ponúka investície do akcií, dlhopisov, ETF a iných finančných nástrojov na domácich aj medzinárodných trhoch. Vďaka nízkym vstupným poplatkom a minimálnej požadovanej investícii je Portu ideálna pre začínajúcich investorov, ktorí hľadajú jednoduchý a dostupný spôsob, ako začať budovať svoje bohatstvo.

portu-zlavovy-kod.pngV čom sa líši investovanie na Portu a do podielových fondov?

V porovnaní s tradičným investovaním do podielových fondov ponúka Portu viacero výhod a rozdielov. Jednou z hlavných výhod je flexibilita a kontrola nad vlastným investičným portfóliom. Zatiaľ čo podielové fondy zvyčajne vyžadujú, aby investície spravoval profesionálny manažér, ktorý rozhoduje o alokácii aktív, Portu dáva používateľom možnosť, aby sami rozhodovali o tom, do čoho investujú.

Investori tak môžu lepšie kontrolovať svoje investičné stratégie a prispôsobiť portfólio svojim konkrétnym cieľom a tolerancii rizika. Portu okrem toho ponúka transparentnosť poplatkov a nižšie celkové náklady v porovnaní s mnohými podielovými fondmi, čo z neho robí atraktívnejšiu možnosť pre investorov, ktorí hľadajú efektívnejší spôsob, ako maximalizovať svoje investičné výnosy.

zlavovy-kod-portu-zadarmo.jpgČo si zákazníci na Portu najviac cenia?

Zákazníci si na službe Portu najviac cenia jej používateľskú prívetivosť, dostupnosť a transparentnosť. Mobilná aplikácia je navrhnutá tak, aby bola čo najintuitívnejšia a najjednoduchšia na používanie, a to aj pre tých, ktorí s investovaním začínajú. Jednoduchosť, s akou možno vytvoriť a spravovať investičné portfólio, spolu s nízkymi vstupnými poplatkami robia z Porto ideálnu platformu pre mladšie generácie investorov a tých, ktorí chcú začať investovať s malými sumami.

Okrem toho zákazníci oceňujú širokú škálu investičných možností, ktoré Portu poskytuje, čo im umožňuje diverzifikovať svoje portfólio a znížiť investičné riziko. Transparentnosť a spravodlivosť štruktúry poplatkov je ďalším kľúčovým faktorom, vďaka ktorému si Portu získala dôveru svojich používateľov.

Portu v Česku

Zľavové akcie na Portu sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Portu zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii investičné platformy? Pozrite sa tiež na zľavy do 365 Bank, kde vás čaká promo kód na 15 €. Zľavy máme aj do Admiral Markets alebo AXA.