Elis Design zľavy a kupóny

Elis Design zľavy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Elis Design.sk je miesto, kde môžete využiť veľa zľavových kódov i zliav. Tento eshop predstavuje nielen miesto plné špičkových dizajnových produktov, ale aj web, kde sa stretávajú kreativita a funkčnosť. U ElisDesign nájdete širokú ponuku bytových doplnkov, nábytku a osvetlenia, ktoré dodajú vášmu domovu jedinečný štýl a výnimočný komfort. Navštívte tento eshop a využite náš promo kupón na nákup toho najlepšieho dizajnového tovaru, ktorý si len môžete predstaviť. Sme presvedčení, že sa vám ich ponuka bude páčiť a že tu nájdete to, čo hľadáte.

Najnovšie akcie a zľavy

Pozrite sa na aktuálne prebiehajúce akcie

   Platí min. do 30.11.2023

Výhodné sety

Všetko, čo vaše dieťa potrebuje a k tomu za výhodnejšiu cenu

   Platí min. do 30.11.2023

Darčekové poukážky

S hodnotou už od 10 €

   Platí min. do 30.11.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Elis Design!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód pre Elis Design?

Použitie zľavového kódu na tejto stránke je veľmi jednoduché. Na stránke nákupného košíka nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Zadajte zľavový kód do poľa a kliknite na tlačidlo "Pridať zľavový kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Nezabudnite, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a možno ich použiť len na určité výrobky alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky na uplatnenie zľavy.

elissk.png

Aké produkty ponúka Elis Design?

V ElisDesign nájdete široký sortiment bytových doplnkov, nábytku a osvetlenia, ktoré dodajú vášmu domovu jedinečný štýl a výnimočný komfort. Špecialitou tohto obchodu je tvorba detských izieb.

O spoločnosti Elis Design

Tento eshop vznikol v roku 2015, keď sa dvaja mladí ľudia po sklamaní z ponuky iných obchodov rozhodli, že si nábytok pre svoje dieťa vyrobia úplne sami. V posledných rokoch vyrábajú čoraz viac vlastných výrobkov a ich spoločnosť sa úspešne rozrastá a expanduje ďalej na európsky trh.

Elis Design v zahraničí

Zľavové akcie na Elis Design sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Elis Design zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii tovar pre domácnosť? Pozrite sa tiež na zľavy do Alza, kde vás čaká zľavový kód až 15% na lenovo. Zľavy máme aj do Mall alebo 4Home.