Tescoma zľavový kód 20%

Tescoma zľavový kód 20%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Zľavy do e-shopu Tescoma s kuchynskými potrebami sa vám budú hodiť. Tescoma je značkový obchod s kuchynskými i domácimi potrebami, ktoré vynikajú svojou kvalitou a inovatívnymi zlepšováky, ktoré vám uľahčujú a spríjemňujú prácu. Ich výrobky patria medzi klasickou výbavu slovenskej kuchyne.

Nižšie nájdete najnovšie a pravidelne aktualizované zľavy a zľavové kódy. Odporúčame sa zaregistrovať do Tescoma klubu, vďaka ktorému ušetríte ešte viac.

Zľavový kód 20%

Platí takmer na všetko pri nákupe nad 20 €

   Platí len do 27.5.2024

Zľavový kód 5%

Stačí sa vo vyskakovacom okne prihlásiť na odber newslettera

   Platí min. do 26.5.2024

Kupóny a zľavy až 50%

Pozrite sa na aktuálne akcie a zľavy

   Platí min. do 26.5.2024

Extra zľava 3%

Získate späť v rámci vernostného programu ak tomu mnoho ďalších výhod

   Platí min. do 26.5.2024

Doprava zdarma

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

Darčekové poukážky

Venujte darčekovú poukážku blízkym v hodnote 10, 30 alebo 50 €

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Tescoma!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako získať zľavový kód Tescoma vo výške 5%?

Ak nevyskočil okno so zľavou, skúste navštíviť promokupon inkognito. Potom kliknite na zľavu cez naše tlačidlo. Vyberte si niektorú z podstránok. Následne na vás vyskočí okno, kde vám ponúka zľavový kód vo výške 5% za prihlásenie k newsletteru. Buďte trpezlivý, toto okno nevyskočí počas chvíle. Musíte sa prihlásiť k newsletteru.

Ako uplatniť zľavový kupón Tescoma?

Neviete ako uplatniť zľavový kupón? Tu je krátky návod. V košíku pod textom Uplatniť zľavový kupón alebo darčekový poukaz nájdete poľa Vložte kupon alebo darčekový poukaz. Tu vložíte Váš kupón a pre jeho uplatnenie stlačte tlačidlo Uplatniť. Teraz je kupón vložený a nákup je o to lacnejšie!

Aká je história spoločnosti Tescoma?

Značka Tescoma sa stala synonymom pre kuchynské potreby, podobne ako vo svojej dobe Baťa pokiaľ ide o topánky. Tescoma bola vždy českou spoločnosťou. Okrem predaja kuchynských potrieb, sa zaoberá vývojom vlastného tovaru. Rad výrobkov Tescoma dostala označenie svetový patent a mnoho z nich získalo prestížne ocenenie za dizajn. Za 20 rokov od založenia spoločnosti sme sa stali jednotkou na českom a slovenskom trhu.

Tescoma v zahraničí

Zľavové akcie na Tescoma sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Tescoma zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Tescoma v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.