Tescoma zľavový kód 13%

Tescoma zľavový kód 13%

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Zľavy do e-shopu Tescoma s kuchynskými potrebami sa vám budú hodiť. Tescoma je značkový obchod s kuchynskými i domácimi potrebami, ktoré vynikajú svojou kvalitou a inovatívnymi zlepšováky, ktoré vám uľahčujú a spríjemňujú prácu. Ich výrobky patria medzi klasickou výbavu slovenskej kuchyne.

Nižšie nájdete najnovšie a pravidelne aktualizované zľavy a zľavové kódy. Odporúčame sa zaregistrovať do Tescoma klubu, vďaka ktorému ušetríte ešte viac.

Slevový kód 13%

Oslavte narozeniny s Tescomou a nakupte levněji

  Platí len do 26.9.2022

Zľavy až 25%

Platí na tejto podstránke

  Platí min. do 26.9.2022

Zľavový kód 5%

Nezobrazilo sa vám okno s ponukou na kód? Skúste návod dole

  Platí min. do 26.9.2022

Doprava zdarma

Pri objednávke v hodnote nad 49,99 €

  Platí min. do 26.9.2022

Tescoma klub

Registrujte sa a získavajte odmeny

  Platí min. do 26.9.2022

Darčekové poukážky

Venujte darčekovú poukážku blízkym v hodnote 10, 30 alebo 50 €

  Platí min. do 26.9.2022

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Tescoma!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Ako získať zľavový kód Tescoma vo výške 5%?

Ak nevyskočil okno so zľavou, skúste navštíviť promokupon inkognito. Potom kliknite na zľavu cez naše tlačidlo. Vyberte si niektorú z podstránok. Následne na vás vyskočí okno, kde vám ponúka zľavový kód vo výške 5% za prihlásenie k newsletteru. Buďte trpezlivý, toto okno nevyskočí počas chvíle. Musíte sa prihlásiť k newsletteru.

Ako uplatniť zľavový kupón Tescoma?

Neviete ako uplatniť zľavový kupón? Tu je krátky návod. V košíku pod textom Uplatniť zľavový kupón alebo darčekový poukaz nájdete poľa Vložte kupon alebo darčekový poukaz. Tu vložíte Váš kupón a pre jeho uplatnenie stlačte tlačidlo Uplatniť. Teraz je kupón vložený a nákup je o to lacnejšie!

Aká je história spoločnosti Tescoma?

Značka Tescoma sa stala synonymom pre kuchynské potreby, podobne ako vo svojej dobe Baťa pokiaľ ide o topánky. Tescoma bola vždy českou spoločnosťou. Okrem predaja kuchynských potrieb, sa zaoberá vývojom vlastného tovaru. Rad výrobkov Tescoma dostala označenie svetový patent a mnoho z nich získalo prestížne ocenenie za dizajn. Za 20 rokov od založenia spoločnosti sme sa stali jednotkou na českom a slovenskom trhu.

Tescoma v zahraničí

Zľavové akcie na Tescoma sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Tescoma zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Tescoma v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.