PlayGoSmart zľava až 70%

PlayGoSmart zľava až 70%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

PlayGoSmart je obchod, kde si môžete kúpiť hry a to so skvelými zľavami! Nachystané sú tu herné tituly pre všetky možné konzoly aj počítač. Ďalej si tu môžete nakúpiť PC komponenty, príslušenstvo, alebo trebárs rovno celý nový herný počítač. Je toho naozaj veľa, čo PlayGoSmart ponúka, preto odporúčame e-shop navštíviť a sami preskúmať, čo všetko je v ponuke.

Zľavy až 70%

Pozrite sa na aktuálne prebiehajúce akcie

   Platí min. do 23.7.2024

Hry na PC výhodne

Nakúpte si hry na PC za skvelé ceny

   Platí min. do 23.7.2024

Bazár hier

Kúpte si hru z herného bazáru a ušetrite

   Platí min. do 23.7.2024

Výkup konzolových hier

Výmena za nové hry, alebo za hotovosť

   Platí min. do 23.7.2024

Doprava lacno

Pozrite sa na možnosti dopravy

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na PlayGoSmart!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

O obchode PlayGoSmart

Ak si radi zahráte na počítači nejakú hru, určite sa čas od času pozrite do tohto e-shopu, ktorý sa na hry špecializuje a môžete si tu kúpiť tie najnovšie herné tituly. Ak máte dokonca aj hernú konzolu, nakúpite tu tiež. Hry na Xbox, Playstation a ďalšie sú tu a verte, že ich je naozaj veľa. Môžete si zahrať parádnu strieľačku, RPG, alebo si vyskúšať pre zmenu závodnú hru, ktorá vás uchváti.

PC príslušenstvo a ďalšie elektronika

Ak si tentoraz miesto hry chcete kúpiť niečo, čo zvýši vaše pohodlie pri sedení pri PC, máte možnosť si aj taký tovar zaobstarať na pgs.sk. Aby vás nebolelo zápästia, kúpte si podložky pre myš, ďalej tiež kvalitné slúchadlá, volanty alebo rovno celý nový herný notebook. Verte, že s takýmto vybavením od PlayGoSmartu sa môžete ponoriť do herného sveta ešte oveľa hlbšie a vychutnať si tak naplno všetky nepoznané detaily a krásy, ktoré virtuálne prostredie ponúka.

PlayGoSmart v Česku

Zľavové akcie na PlayGoSmart sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky PlayGoSmart zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii hry? Pozrite sa tiež na zľavy do Brloh, kde vás čaká výpredaj - zľavy až 75%. Zľavy máme aj do DX-Racer.sk alebo Babičkárstvo.