Empikfoto zľavový kód až 50%

Empikfoto zľavový kód až 50%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite zľavy a zľavové promo kódy v Empikfoto, kde nakúpite darčeky z fotografií za skvelé ceny. Na Empikfoto zaobstaráte fotodarčeky v podobe fotografií rôznych veľkostí, fotoknihy, hrnčeky, kalendáre, obrazy alebo plagáty. Využite k nákupu na Empikfoto dopravu zadarmo. Máme prehľad o všetkých akčných položkách a zľavových akciách, stačí si len vybrať tú pravú pre vás.

Zľavové kódy až 50%

Pozrite sa na najnovšie zľavové kódy a akcie

   Platí min. do 23.7.2024

Zľavy až 70%

Aktuálne akcie

   Platí min. do 23.7.2024

Doprava zadarmo

Aktuálnu čiastku pre získanie dopravy zadarmo nájdete tu

   Platí min. do 23.7.2024

Fotokalendáre za skvelé ceny

Pozrite sa na ponuku fotokalendárov

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Empikfoto!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód v Empikfoto?

Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne zľavový kód potvrďte, pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v konkrétnom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, napr. Povinná registrácia či odber newslettera, aby ste mohli využiť zľavu. Pokiaľ akcia nevyžaduje zadanie zľavového kódu, bude váš nákupný proces o to jednoduchší a stačí kliknúť na ich ponuku.

slevovy-kod-empikfoto-akce.jpgO obchode Empikfoto

Vďaka Empikfoto si môžete vyvolať fotky v skvelej kvalite, ale aj si z nich urobiť kalendár, fotoknihu, obraz či plagát, hrnček alebo rôzne fotodarčeky. Empikfoto na trhu pôsobí už od roku 1996 a do Česka a Slovenska rozšírila svoju pôsobnosť v roku 2017.

Čo je možné zakúpiť v obchode Empikfoto?

Obchod Empikfoto ponúka širokú škálu služieb a produktov súvisiacich s fotografiami. Podnikanie v oblasti fotografie má dlhoročnú históriu av poslednej dobe sa zameriava na rozširovanie svojej ponuky a zlepšenie kvality služieb. Okrem tradičného vyvolávania fotografií v rôznych formátoch ponúka výrobu fotokníh, fotokalendárov a širokú paletu fotodarčekov, ako sú hrnčeky, tričká, vankúše, puzzle a obaly na telefóny s potlačou zákazníkovej fotografie. Empikfoto kladie dôraz na rýchlosť a spokojnosť zákazníkov, čo dokazuje aj možnosť vytvárať unikátne darčeky online, ktoré potešia blízkych.

akce-empikfoto-slevovy-kod.jpgAkú históriu má obchod Empikfoto?

Empikfoto sa na trhu objavuje už 26 rokov, čo svedčí o dlhej tradícii a skúsenostiach v oblasti spracovania fotografií a výroby súvisiacich produktov. Firma neustále pracuje na rozširovaní svojej ponuky a zdokonaľovaní technológií, aby zodpovedala požiadavkám moderných zákazníkov a udržala si vysoký štandard poskytovaných služieb.

Empikfoto v Česku

Zľavové akcie na Empikfoto sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Empikfoto zľavy na PromoKupon.cz.