New Balance zľava až 40%

New Balance zľava až 40%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

New Balance je e-shop, v ktorom môžete využiť zľavové kódy a akcie a obliecť si skvelé tenisky a obliecť svoj outfit. Tento obchod s históriou siahajúcou až do roku 1905 sa môže pochváliť širokým a bohatým sortimentom, ktorý zahŕňa nielen obuv, ale aj oblečenie a doplnky pre športových nadšencov a tých, ktorí chcú vykročiť do dňa v pohodlí a štýle. Či už ste maratónsky bežec alebo milovník pohodlného pohybu, nájdete tu kvalitné výrobky, ktoré spájajú funkčnosť s najnovšími trendmi. Sme presvedčení, že si ich sortiment zamilujete a že tu nájdete to, čo hľadáte. Máme pre vás prehľad všetkých ich akcií, stačí si len vybrať.

Až 40% zľava na oblečenie

Doprajte si ich značkové oblečenie s výraznými zľavami

   Platí min. do 26.4.2024

Topánky so zľavou až 40%

Objednajte si ich topánky s touto krásnou zľavou

   Platí min. do 26.4.2024

Najnovšie akcie a zľavy

Vyberte si tovar v zľave z ich aktuálnej ponuky

   Platí min. do 26.4.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako ziskať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.4.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na New Balance!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako použiť zľavový kód pre New Balance?

Na stránke košíka nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Zadajte zľavový kód do poľa a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" alebo podobný text. Potom pokračujte v dokončení objednávky podľa pokynov na stránke. Nezabudnite, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a možno ich použiť len na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, ako napríklad povinnú registráciu alebo odber noviniek, aby ste mohli zľavu využiť. Ak akcia nevyžaduje zadanie zľavového kódu, váš nákupný proces bude o to jednoduchší a stačí kliknúť na ich ponuku.

Aké výrobky si môžeme objednať od spoločnosti New Balance?

V New Balance nájdete širokú ponuku obuvi, ktorá spĺňa potreby profesionálnych športovcov aj ľudí, ktorí ju potrebujú na každodenné nosenie. Medzi hlavné kategórie patrí bežecká obuv s modelmi určenými pre rôzne typy terénu a štýly behu vrátane trailovej a cestnej bežeckej obuvi. V ponuke sú aj špecializované modely na chôdzu, tréning, tenis, golf a iné športové aktivity, vytvorené pre maximálny výkon a pohodlie.

new-balance-zlava-vypredaj-akcia.jpgNew Balance okrem športovej obuvi ponúka aj široký sortiment oblečenia a doplnkov pre mužov, ženy a deti. Sortiment oblečenia zahŕňa funkčné tričká, mikiny, legíny a športové súpravy, ktoré sú ideálne na rôzne športové a voľnočasové aktivity. Medzi doplnky patria športové tašky, batohy, čiapky a ponožky. Spoločnosť New Balance sa zaviazala poskytovať vysokokvalitné výrobky, ktoré nielen podporujú športový výkon, ale sú aj v súlade s najnovšími trendmi.

Čo vieme o histórii spoločnosti New Balance?

Spoločnosť založil William J. Riley začiatkom 20. storočia s cieľom vyrábať kvalitnú a zdravotnú obuv s podpierkou nártovej klenby pre lepší tvar chodidla, ktorá si rýchlo získala popularitu. V roku 1934 sa k Rileymu pridal Arthur Hall a spoločne rozšírili ponuku o zdravotnú obuv pre profesionálov, ktorí dlho stoja. V roku 1954 prešla spoločnosť do rúk manželov Kiddových, ktorí predstavili prelomovú bežeckú obuv Trackster s jedinečnou vlnitou podrážkou. Jim Davis kúpil spoločnosť v roku 1970 a zachoval filozofiu inovácií bez masívnej reklamy. Spoločnosť New Balance sa zameriava na kvalitu a pohodlie s cieľom prinášať inovatívnu obuv a oblečenie bez toho, aby platila špičkovým športovcom za propagáciu, čím sa odlišuje od konkurencie a udržiava si vysokú reputáciu v odvetví športovej obuvi.

New Balance v zahraničí

Zľavové akcie na New Balance sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky New Balance zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii obuv? Pozrite sa tiež na zľavy do eObuv, kde vás čaká zľavový kupón 10 €. Zľavy máme aj do Adidas alebo CCC.