OBI zľavy a kupóny

OBI zľavy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

OBI je e-shop, kde môžete využiť zľavový kód a nájsť všetko potrebné pre svoj domov a záhradu. Pokiaľ hľadáte stavebniny, náradie alebo záhradné vybavenie, ste na správnej adrese. V OBI môžete nakúpiť dlaždice, kuchynské linky, dvere, okná, podlahové krytiny a mnoho ďalšieho. OBI taktiež ponúka široký výber záhradného nábytku, grilov, rastlín a záhradného náčinia. Navyše, OBI často prichádza s výhodnými akciami a zľavami, ktoré sú zverejňované v aktuálnych letákoch na ich webe. Nezabudnite využiť ich zľavy a akcie a ušetriť tak ešte viac! Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať.

Najnovšie akcie a zľavy

Pozrite sa, aké akcie môžete využiť

   Platí min. do 23.7.2024

Aktuálny leták

Pozrite sa, aké akcie sú práve v kurze

   Platí min. do 23.7.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, na aké produkty získate dopravu zadarmo

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na OBI!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na OBI?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

obi-sleva-akce.jpgAké produkty môžete v OBI nakúpiť?

V OBI môžete nájsť širokú škálu produktov, vrátane stavebnín, náradia a domácich potrieb, čo zahŕňa dlaždice, cement, sadrokartón, omietky, ručné a elektrické náradie, kuchynské linky, kúpeľňové vybavenie, podlahové krytiny, dvere a okná. Okrem toho OBI ponúka aj záhradné vybavenie, ako sú grily, záhradný nábytok, rastliny a záhradné náčinie. V ponuke sú tiež rôzne druhy nábytku, vnútorného i vonkajšieho, regály a skrine, ako aj spotrebiče a elektronika, vrátane chladničiek, práčok, mikrovlnných rúr a osvetlenia.

Čo vieme o histórii obchodu OBI?

OBI vstúpilo na slovenský trh vo veľkom štýle, a to predovšetkým prevzatím predajní Baumax. Prvé predajne OBI na Slovensku boli otvorené v roku 2015, kedy sa spoločnosť rozhodla expandovať a ponúknuť svoj široký sortiment produktov pre dom, stavbu a záhradu. Odvtedy si OBI vybudovalo silnú pozíciu na trhu a získalo mnoho spokojných zákazníkov vďaka svojim pravidelným akciám, bohatému sortimentu a kvalitným službám. OBI na Slovensku teraz prevádzkuje viac ako 10 predajní rozmiestnených po celej krajine.

obi-sleva-akce-vyprodej.pngAko získať dopravu zadarmo?

Dopravu zadarmo u OBI môžete získať rôznymi spôsobmi, ktoré sa môžu líšiť v závislosti na aktuálnych akciách a ponuk ách. Obvykle je možné dopravu zadarmo získať pri nákupe nad určitú hodnotu, ktorú OBI špecifikuje na svojich webových stránkach alebo v akčných letákoch. Ďalšou možnosťou je využitie špeciálnych promo kódov alebo zľavových kupónov, ktoré sú dostupné v rámci promo akcií. Pre viac informácií a aktuálne ponuky sa pozrite na ich oficiálne webové stránky alebo sledujte ich letáky a novinky.

OBI v Česku

Zľavové akcie na OBI sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky OBI zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii nástroje? Pozrite sa tiež na zľavy do Zváračky-obchod.sk, kde vás čaká zľavový kód 4 €. Zľavy máme aj do SIKO alebo Baustore.