Koberce.sk zľava až 50 %

Koberce.sk zľava až 50 %

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Koberce.sk je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód. Myslíte, že online koberce a podlahy sú risk? Čo keby som vám povedal, že tento e-shop má viac ako 15 rokov skúseností a 12 maloobchodných predajní po celom Slovensku? Koberce ponúka viac ako len pôsobivé podlahové riešenia. Je to záruka stability v online nakupovaní s vysokou profesionálnou podporou. Či už hľadáte kusové koberce, PVC podlahy, matrace alebo postele, tu nájdete perfektnú kombináciu kvality a štýlu. Sme presvedčení, že sa vám ich ponuka bude páčiť a že tu nájdete to, čo hľadáte. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať.

Výpredaj so zľavou až 50 %

Pozrite sa, ako získať tyto zľavy

   Platí min. do 26.5.2024

Zľava 20 % na kusové koberce

Využite túto skvelú akciu na vybrané koberce

   Platí min. do 26.5.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Koberce.sk!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Koberce?

Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v konkrétnom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

koberce.sk-zlavovy-kod.jpgČo vieme o obchode Koberce?

Obchod Koberce.sk je skúseným hráčom na trhu s viac ako 15-ročnou históriou. Okrem svojho hlavného internetového obchodu prevádzkuje aj ďalšie úspešné e-shopy. Paralelne s online predajom má Koberce.sk aj 12 fyzických predajní na Slovensku, v ktorých pôsobia skúsení pracovníci pripravení poskytnúť odbornú pomoc a poradenstvo.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii nábytok? Pozrite sa tiež na zľavy do ASKO nábytok, kde vás čaká zľavový kód 15%. Zľavy máme aj do Möbelix alebo XXXLutz.