CROPP zľavový kód 25%

CROPP zľavový kód 25%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Hľadáte zľavy do obchodu Cropp? V tomto e-shope často nájdete akcie a kupóny, ktoré sa oplatí využiť. Módny obchod Cropp vám zaistí originálne oblečenie, ktoré je pohodlné a budete sa v ňom cítiť dobre. Cropp je značka zameraná na mladých ľudí a ich sortiment často odráža aktuálne trendy. Ponúka širokú škálu oblečenia a doplnkov, vrátane tričiek, šiat, búnd a topánok. E-shop Cropp umožňuje zákazníkom prezerať a nakupovať produkty online.

Zľavový kód 25%

Platí iba online pri nákupe nad 19,99 EUR

   Platí len do 27.5.2024

Výpredaj tovaru až do výšky 75%

Pozrite sa na výpredaj s naozaj dobrými zľavami

   Platí min. do 26.5.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na CROPP!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód Cropp?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

croop.png

O obchode Cropp

Cropp je poľský obchod s módou pre mladých, ktorý sa špecializuje na odevy na každodenné nosenie. Kolekcie sú často inšpirované filmami, seriálmi, a novo dokonca aj PC hrami. Vďaka tomu zoženiete obuv či tričko s obľúbenou postavou za podstatne lacnejšiu cenu, než je tomu v Geek shopoch. Okrem predajní a eshopu nájdete Cropp aj na sociálnych sieťach.

Cropp, predtým Cropp Town, je poľská spoločnosť, ktorá patrí pod skupinu LPP S.A. – sem patrí aj Reserved, Mohito a ďalšie populárne obchody. Prvýkrát Cropp otvoril v roku 2004. V súčasnosti má v Poľsku otvorených 180 obchodov a 140 v zahraničí. Nájdete ho v rôznych európskych krajinách, vrátane Slovenska a Českej republiky.

CROPP v Česku

Zľavové akcie na CROPP sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky CROPP zľavy na PromoKupon.cz.