Sizeer zľavový kód 10%

Sizeer zľavový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavy a kupóny u Sizeer a ušetrite pri nákupe najnovších módnych trendov. Tento internetový obchod ponúka široký výber oblečenia vysokej kvality s moderným dizajnom, ideálny pre každého, kto si potrpí na štýl a pohodlie. Registráciou na ich newsletter získate prístup k exkluzívnym ponukám a pravidelným aktualizáciám o najnovších zľavách. Váš prvý nákup bude ešte sladší vďaka špeciálnej zľave, ktorú získate hneď po prihlásení. Na našom webe nájdete prehľad všetkých aktuálnych akcií Sizeer, takže môžete jednoducho sledovať najlepšie ponuky a vybrať si tie, ktoré sú pre vás najvýhodnejšie.

Zľavový kód 10% pre nákup nad 60 €

Stačí sa prihlásiť na odber newslettera

   Platí min. do 19.6.2024

Zľavový kód 5 € pri nákupe nad 15 €

Staňte sa členom Sizeerclubu a získajte tento kupón

   Platí min. do 19.6.2024

Výpredaj - zľavy až 50%

Nakúpte v tejto kategórii za zlomok pôvodnej ceny

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zadarmo

Zistite, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

Dve tričká za výhodnú cenu 40 €

Namiešajte si ľubovoľný výber pánskych a dámskych tričiek. Ponuka sa vzťahuje…

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Sizeer!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód v Sizeer?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke.

V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

sizeer-slevovy-kod.jpgAká je história obchodu Sizeer?

Sizeer je dynamický obchod zameraný na streetwear a sneakers od popredných svetových značiek. Prináša móde nový rozmer, podporuje individualizmus a rôznorodosť. Má viac ako 130 pobočiek po celej Európe, ponúka iba originálne produkty od značiek ako Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Vans a Timberland. Je určený pre tých, ktorí chcú vyniknúť a inšpirovať sa v meste.

Sizeer tiež poskytuje rôzne služby ako členský program SizeerClub s výhodami a aplikáciu SizeerApp pre ľahký prístup k novinkám a akciám. Navštevujte ich predajne alebo e-shop a objavujte históriu obuvi v Unboxed Story By Sizeer a novinky v #SelectedBySizeer.

Sizeer v Česku

Zľavové akcie na Sizeer sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Sizeer zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii obuv? Pozrite sa tiež na zľavy do eObuv, kde vás čaká zľavový kupón 10 €. Zľavy máme aj do Humanic alebo Adidas.