Silvego zľavový kód 10%

Silvego zľavový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Silvego je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód a ponoriť sa do sveta nádherných šperkov s českým rukopisom. Chcete urobiť radosť dáme svojho srdca? Silvego je tu pre vás. Tu objavíte nielen strieborné, ale aj zlaté a oceľové šperky. A pokiaľ si chcete priviesť kúsok prírody, vyberajte medzi pravými perlami, drahými kameňmi či diamantmi. Šperky so Swarovski kryštálmi zase dodajú vášmu vzhľadu ten správny šmrnc. Väčšinu šperkov vytvára Silvego v malebnom Trutnove. Sme presvedčení, že sa vám ich ponuka bude páčiť a že tu nájdete to, čo hľadáte. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať.

Zľavový kód 10%

Stačí počkať na vyskakovacie okno a začať odoberať newsletter

   Platí min. do 25.4.2024

Výpredaj so zľavou až 60%

Nakúpte v tejto kategórii za zlomok pôvodnej ceny

   Platí min. do 25.4.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 25.4.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Silvego!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Silvego?

Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitúplatnostť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v konkrétnom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

silvego-slevovy-kod.pngČo vieme o histórii obchodu Silvego?

SILVEGO je česká rodinná firma s hlbokými koreňmi v miestnej kultúre a tradíciách, ktorá sa pýši tým, že ponúka najväčší výber šperkov v Českej republike. V ich bohatej ponuke nájdete všetko od strieborných, zlatých a oceľových šperkov, cez pravé perly, drahé kamene až po diamanty. Okrem toho sa môžete tešiť na šperky zdobené Swarovski kryštálmi a zirkónmi. Unikátnosť SILVEGO spočíva aj v tom, že mnoho šperkov vytvárajú vo vlastných dielňach v malebnom Trutnove.

Silvego v Česku

Zľavové akcie na Silvego sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Silvego zľavy na PromoKupon.cz.